کد خبر:10413
پ

شهردار شیراز: تهیه سند جامع حرم حضرت شاهچراغ به عنوان سومین حرم اهل‌بیت(ع)‌

شهردار شیراز با تصریح بر این موضوع که راه‌های دسترسی به حرم حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع)‌ باید هرچه سریعتر نهایی شود، گفت: تهیه سند جامع سومین حرم اهل‌بیت(ع)‌ در دست اقدام است. محمدحسن اسدی در جلسه مشترک با تولیت حرم حضرت شاهچراغ (ع) با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های عمرانی شهرداری شیراز اظهار کرد: با […]

شهردار شیراز با تصریح بر این موضوع که راه‌های دسترسی به حرم حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع)‌ باید هرچه سریعتر نهایی شود، گفت: تهیه سند جامع سومین حرم اهل‌بیت(ع)‌ در دست اقدام است.

محمدحسن اسدی در جلسه مشترک با تولیت حرم حضرت شاهچراغ (ع) با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های عمرانی شهرداری شیراز اظهار کرد: با توجه به تلاش شبانه‌روزی کارکنان شهرداری شیراز در حوزه‌های مختلف هیچ پروژه تعطیل و نیمه تعطیل در شهرداری این کلان‌شهر نداریم.

وی با تأکید بر اینکه هدف ما خدمت به مردم است، افزود: همه دستگاه‌ها به ویژه شهرداری ماهیت خود را با خدمت‌رسانی به مردم به دست می‌آورند.

شهردار شیراز اضافه کرد: با جهش آسفالت در تلاشیم که هیچ خیابان و کوچه خاکی در شیراز تا یک و نیم ساله آینده نداشته باشیم.

اسدی همچنین با بیان اینکه شهرداری شیراز اقدامات بسیار خوبی در موضوع امیدآفرینی به مناسبت دهه فجر در دستور کار دارد، تصریح کرد: حجم کار عمرانی در شهرداری شیراز بی سابقه است.

وی همچنین در این نشست از تدوین سند سومین حرم اهل‌بیت (ع) در مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر شیراز خبر داد.

شهردار شیراز با اشاره به اینکه در جهش عمرانی نیز در حوزه‌های مختلف ورود داشته ایم، اضافه کرد: وضعیت اطراف حرم حضرت شاهچراغ (ع) به عنوان یک مرکز گردشگری مذهبی باید بهتر و بهسازی شود و روش‌های قانونی سختگیرانه باید در راستای بهسازی بافت فرسوده اصلاح و بازنگری شود.

اسدی همچنین با تصریح بر این موضوع که راه‌های دسترسی به حرم مطهر باید هرچه سریع‌تر نهایی شود، افزود: تهیه سند جامع سومین حرم اهل‌بیت (ع) نیز در دست اقدام است.

وی خاطر نشان کرد: در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی، میز خدمت در نمازجمعه، مساجد و حوزه‌های مختلف شهرداری، ۱۳۷ و ملاقات‌های مردمی به صورت هفتگی پیش‌بینی شده تا مردم درخواست و مشکلاتشان را به گوش مسئولین برسانند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری