کد خبر:11664
پ

شهردار شیروان عزل شد / رییس شورا ، شهردار منتخب شد

با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر شیروان، شهردار شیروان به پایان مسئولیت خود رسید. با رأی اکثریت اعضای شورای شهر شیروان، عین‌الله احمدی، شهردار شیروان به پایان مسئولیت خود رسید. علی عاقل، عضو شورای اسلامی شهر شیروان در این خصوص گفت: شهردار این شهر در نشست چهارشنبه شب اعضای شورای شهر با مخالفت ۶ […]

با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر شیروان، شهردار شیروان به پایان مسئولیت خود رسید.

با رأی اکثریت اعضای شورای شهر شیروان، عین‌الله احمدی، شهردار شیروان به پایان مسئولیت خود رسید.

علی عاقل، عضو شورای اسلامی شهر شیروان در این خصوص گفت: شهردار این شهر در نشست چهارشنبه شب اعضای شورای شهر با مخالفت ۶ نفر از اعضا، عزل شد.

وی اظهارکرد: رضایت نداشتن اعضا از عین‌الله احمدی شهردار و سکونت نداشتن خانواده وی در شیروان از جمله دلایل مخالف اعضای شورای شهر و عزل شهردار بود.

عاقل افزود: در قانون انتصابات، شهردار باید همراه با خانواده و اعضای تحت تکفل در محدوده شهری ساکن باشد که هیچ یک از اعضای خانواده شهردار فعلی در شیروان سکونت ندارند.

عضو شورای اسلامی شهر شیروان گفت: از سویی هیچ یک از اعضای شورای شهر به غیر از یک نفر تمایلی به حضور ایشان نداشتند.

عاقل افزود: در جلسه امشب، یونس حاجی زاده از کارکنان شهرداری شیروان به عنوان سرپرست منصوب و عقیل آریان فرد رییس کنونی شورای شهر شیروان به عنوان شهردار تعیین و به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

شایان ذکر است شهر شیروان با ۸۵ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری