کد خبر:11381
پ

شهردار صدرا: حمل‌ونقل عمومی در شهر صدرا رایگان خواهد شد

شهردار شهر جدید صدرا گفت: با نگاه خدمت به مردم، هزینه حمل‌ونقل عمومی در شهر صدرا رایگان شده است. مجتبی پارسایی امروز شنبه بیست‌ویکم بهمن با اعلام این خبر اظهار کرد: به مناسبت چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه پر فروغ فجر و کسب رضایتمندی شهروندان شهر صدرا و تشویق به استفاده از حمل‌ونقل عمومی، این […]

شهردار شهر جدید صدرا گفت: با نگاه خدمت به مردم، هزینه حمل‌ونقل عمومی در شهر صدرا رایگان شده است.

مجتبی پارسایی امروز شنبه بیست‌ویکم بهمن با اعلام این خبر اظهار کرد: به مناسبت چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه پر فروغ فجر و کسب رضایتمندی شهروندان شهر صدرا و تشویق به استفاده از حمل‌ونقل عمومی، این ناوگان در شهر صدرا رایگان خواهد شد.

وی ضمن تشکر از حسن نیت اعضای شورای اسلامی این شهر در خصوص قبول پیشنهاد این نهاد خدمات‌رسان در راستای ارائه خدمات به شهروندان مبنی بر رایگان کردن هزینه حمل‌ونقل عمومی در شهر صدرا افزود: طرح حمل‌ونقل عمومی رایگان در شهر صدرا از ابتدای سال ۱۴۰۳ به منظور خدمت به مردم و بر اساس قوانین و مقررات بالا دستی تدوین و ارائه شده است.

شهردار صدرا با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی نیز به صورت حداکثری در جلسه برگزار شده این طرح را به تصویب رساندند، خاطرنشان کرد: ارائه خدمات‌رسانی با کیفیت و کسب رضایتمندی شهروندان سرلوحه مدیریت شهری در شهر جدید صدرا است.

پارسایی ادامه داد: روحیه همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری صدرا زمینه‌ساز خدمات با کیفیت و کمیت بهتر به شهروندان این شهر شده است، عاملی که منجر به پاسخگویی به نیازهای شهروندان نیز می‌شود.

وی تاکید کرد: با نگاه خدمت به مردم، هزینه حمل‌ونقل عمومی در شهر صدرا رایگان شده است.

شهردار صدرا اضافه کرد: آرامش روانی، حفظ کرامت و آسایش شهروندان شهر صدرا خط قرمز شهرداری است و در این مسیر با ریل‌گذاری شورای اسلامی شهر اقدام به فعالیت برای شهروندان و توسعه شهر می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری