کد خبر:8521
پ

شهردار قزوین: سرعتکاه‌های قدیمی سطح شهر قزوین در حال استانداردسازی است

شهردار قزوین گفت: به منظور افزایش ایمنی تردد و کاهش مخاطرات احتمالی، سرعتکاه‌های قدیمی در سطح شهر در حال استانداردسازی جدید به صورت hump است. مهدی صباغی با بیان اینکه سرعتکاه‌های قدیمی در حال استاندارد سازی جدید به صورت hump است، اظهار کرد: به منظور افزایش ایمنی تردد و کاهش مخاطرات احتمالی سرعتکاه‌های قدیمی در […]

شهردار قزوین گفت: به منظور افزایش ایمنی تردد و کاهش مخاطرات احتمالی، سرعتکاه‌های قدیمی در سطح شهر در حال استانداردسازی جدید به صورت hump است.

مهدی صباغی با بیان اینکه سرعتکاه‌های قدیمی در حال استاندارد سازی جدید به صورت hump است، اظهار کرد: به منظور افزایش ایمنی تردد و کاهش مخاطرات احتمالی سرعتکاه‌های قدیمی در سطح شهر در حال استاندارد سازی جدید به صورت hump است.

وی از اتمام عملیات خاکبرداری و حذف چمن لچکی بوستان خبرنگار خبر داد و افزود: در ادامه طرح اصلاح الگوی کاشت با تکیه بر حذف تدریجی چمن و جایگزینی آن با گونه‌های گیاهی کم‌آب و سازگار با شرایط آب و هوایی قزوین، عملیات خاکبرداری از لچکی بوستان خبرنگار و ایجاد تشتک برای آب خوری بهتر درختان به اتمام رسید.

شهردار قزوین خاطرنشان کرد: انجام عملیات پیاده‌رو سازی در ناحیه دانش با هدف استانداردسازی معابر، بهبود عبور و مرور و افزایش رفاه شهروندان، عملیات پیاده‌روسازی (بیس‌ریزی) به طول ۱۵۰۰ متر مربع در محله دانش خیابان قلم توسط ناحیه دانش به انجام رسید.

صباغی با اشاره به شناسایی و رفع موارد خطرساز در بلوار انقلاب واقع در محله کوثر، اضافه کرد: در راستای جلوگیری از بروز خسارت جانی و مالی به شهروندان و تردد آسان، نصب دریچه‌های فلزی در دستور کار شهرداری است.

وی با اشاره به استمرار عملیات رنگ‌آمیزی عرضی گذرگاه‌های عابر پیاده و سرعتکاه‌های سطح شهر، تصریح کرد: با هدف انتظام بخشی به عبور و مرور شهروندان و آشکار سازی مسیر تردد معابر و سرعتکاه‌های بلوار خرمشهر، بلوار شهید صیاد شیرازی، بلوار انصار الحسین، میدان تهران قدیم، بلوار میرزا کوچک خان و چهار راه نسیم شمال اقبالیه رنگ‌آمیزی شد.

شهردار قزوین تاکید کرد: با توجه به اجرای عملیات عمرانی در بلوار جمهوری اسلامی (کمربندی جنوبی) و آسیب وارده به بخشی از بستر فضای سبز، عملیات خاک‌ریزی نباتی به منظور صیانت از فضای سبز و جلوگیری از آسیب به ریشه درختان و درختچه‌ها انجام شد.

وی با اشاره به ساماندهی و نظارت بر فعالیت موتور سیکلت‌های سه چرخ در قزوین، گفت: به منظور اجرای طرح شناسایی، ساماندهی و نظارت بر فعالیت آنان، از فعالان موتورسیکلت‌های سه چرخ با هماهنگی واحد گشت و بازرسی معاونت حمل بار و کالای درون شهری سازمان تاکسیرانی ثبت‌نام می‌شود.

شهردار قزوین با بیان اینکه دپوی جدول در پروژه بوستان شقایق دو به منظور ساخت پیست اسکیت و دوچرخه انجام شد، افزود: ساخت بوستان و پارک‌های محلی با هدف ایجاد محیطی بانشاط برای خانواده‌ها یکی از اولویت‌های شهرداری محسوب می‌شود.

صباغی اظهار کرد: به درخواست شهروندان، عملیات ترمیم پل‌های فلزی آسیب دیده یا نشست کرده در ناحیه شهید بابایی به منظور جلوگیری از آلودگی صوتی، تردد آسان خودروها و جلوگیری از بروز خسارت در معابر اصلی و فرعی این ناحیه انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری