کد خبر:11789
پ

شهردار قم: خدمت در شهرداری بهترین مسیر کسب رضایت مردم است

شهردار قم با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۳ توسط مقام معظم رهبری گفت: محصول شهرداری‌ها رضایت است که رونق آن بر اثر ارتقای سطح خدمت به شهروندان ایجاد می‌شود. سید مرتضی سقائیان‌نژاد امروز سه‌شنبه بیست‌ویکم فروردین در جلسه معارفه مدیران جدید شهرداری قم که در سالن رضوان برگزار شد، با اشاره به اهمیت رعایت حقوق مردم در […]

شهردار قم با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۳ توسط مقام معظم رهبری گفت: محصول شهرداری‌ها رضایت است که رونق آن بر اثر ارتقای سطح خدمت به شهروندان ایجاد می‌شود.

سید مرتضی سقائیان‌نژاد امروز سه‌شنبه بیست‌ویکم فروردین در جلسه معارفه مدیران جدید شهرداری قم که در سالن رضوان برگزار شد، با اشاره به اهمیت رعایت حقوق مردم در امور مختلف اظهار کرد: رعایت تقوا و رعایت حقوق مردم از مهم‌ترین اصولی است که مدیران در شهرداری قم باید به آن توجه کنند.

وی افزود: کار در شهرداری از بهترین انواع خدمت است که در این عرصه باید قدر فرصت‌ها را دانست و آن را از دست نداد.

سقاییان‌نژاد با اشاره به نام‌گذاری سال ۱۴۰۳ به نام «رونق تولید با مشارکت مردم» توسط رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: تولید رضایت یکی از بهترین تولیدات شهرداری‌ها است که در ثمره خدمت صادقانه به دست می‌آید.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در امور شهری ادامه داد: این مشارکت ثمره وحدت است و با تفرقه مشارکت ایجاد نمی‌شود.

شهردار قم با اشاره به اینکه اختلافات موجب فرسایش و خلاف بهره‌وری یک سیستم است، گفت: وحدت جمعی ثمره تذهیب نفس تک‌تک افراد و ایجاد شخصیت‌هایی است که عدالت، اصول اخلاقی و کار دقیق کارشناسی را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.

سقائیان‌نژاد با اشاره به ویژگی‌های شهر قم افزود: در هر قدمی که برمی‌داریم باید این مسئله را مد نظر بگیریم که قم شهری ویژه است و کار غلط در قم، به مراتب خطای بزرگ‌تری محسوب می‌شود، همان‌طور که کار درست و خدمت در قم ثواب بیشتری دارد.

مرتضی سقائیان‌نژاد، شهردار قم در این مراسم با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت بازنشستگان در شهرداری به نحو مطلوب استفاده شود، اظهار کرد: این افراد مخزنی از تجارت ارزشمند هستند که باید در کنار ما باشند و مانند یک عضو خانواده ما را یاری کنند.

وی افزود: شهرداری قم می‌تواند تشکلی برای نقش‌آفرینی مستمر و مؤثر بازنشستگان خود فراهم کند تا ارتباط بین این افراد و مجموع منقطع نشود و بتوانیم از ظرفیت مشورتی این افراد استفاده کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری