کد خبر:9521
پ

شهردار: مناسب‌سازی بوستان‌های سطح شهر قزوین برای تردد آسان معلولان

شهردار قزوین با اشاره به مناسب‌سازی ورودی بهشت حسینی و بهشت صدر برای تردد آسان معلولان گفت: مناسب‌سازی و اصلاح معابر آرامستان‌های سطح شهر با هدف سهولت در دسترسی معلولان انجام می‌شود. مهدی صباغی با بیان اینکه به منظور توسعه زیرساخت‌های شهری و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، عملیات آماده‌سازی خیابان رودخانه محله ناصرآباد […]

شهردار قزوین با اشاره به مناسب‌سازی ورودی بهشت حسینی و بهشت صدر برای تردد آسان معلولان گفت: مناسب‌سازی و اصلاح معابر آرامستان‌های سطح شهر با هدف سهولت در دسترسی معلولان انجام می‌شود.

مهدی صباغی با بیان اینکه به منظور توسعه زیرساخت‌های شهری و تسهیل در عبور و مرور شهروندان، عملیات آماده‌سازی خیابان رودخانه محله ناصرآباد شامل خاک‌برداری، بسترسازی، مخلوط‌ریزی و بیس‌ریزی به مساحت دو هزار متر مربع توسط حوزه معاونت عمرانی منطقه چهار به انجام رسید، اظهار کرد: در این خیابان ۳۲۰ متر جدول‌گذاری کانیو ایستاده و تک‌جدول نصب شده است.

وی با اشاره به مناسب‌سازی ورودی بهشت حسینی و بهشت صدر برای تردد معلولان، افزود: مناسب‌سازی و اصلاح معابر موجود در آرامستان‌های سطح شهر، بر اساس استانداردهای ویژه معلولان با هدف سهولت دسترسی در برنامه کاری سازمان قرار دارد.

شهردار قزوین ادامه داد: در همین راستا اصلاح ورودی بهشت صدر و ایجاد رمپ با شیب مناسب در بهشت حسینی با هدف تردد آسان معلولان توسط سازمان انجام شد.

صباغی اضافه کرد: با بررسی‌های به عمل آمده توسط عوامل اجرایی سازمان، تمام مسیرهای موجود در آرامستان‌های شهر مناسب‌سازی شده است تا در احقاق حقوق معلولان و جانبازان سهیم باشیم.

وی با اشاره به پاک‌سازی کامل رودخانه بازار حدفاصل فلکه اول کوثر تا میدان مادر توسط ماشین‌آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین تصریح کرد: این عملیات با هدف بازگشایی این رودخانه و هدایت سیلاب‌های ناشی از بارندگی‌های احتمالی در فصل پاییز انجام شد.

شهردار قزوین با اشاره به اینکه بازارچه مشاغل خانگی به مساحت هشت هزار متر مربع با هدف عرضه مستقیم محصولات خانگی به مصرف‌کنندگان در دست احداث است، گفت: عملیات اجرای دیوار پیش‌ساخته بازارچه مشاغل خانگی در شهرک مینودر، بلوار سیدالشهدا، بالاتر از مجتمع ورزشی نور به طول ۳۱۳ متر آغاز شد.

صباغی از روکش آسفالت ناحیه چوبیندر خبر داد و گفت: تعریض مسیر ناحیه چوبیندر به خیرآباد در منطقه یک شهرداری به مساحت تقریبی ۶۵۰ متر مربع به منظور باریک بودن مسیر و کاهش تصادفات از سوی واحد عمرانی منطقه یک به انجام رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری