کد خبر:3296
پ

شهردار نجف آباد : جشن حجاب دهه نودی‌ها برگزار می‌شود

شهردار نجف‌آباد برنامه‌ها و جشن‌های ویژه دهه ولایت با شعار «فقط به عشق علی (ع)» را تشریح کرد. عبدالرسول امامی با اشاره به برگزاری جشن حجاب دهه نودی‌ها در یادمان شهدای نجف‌آباد، اظهار کرد: در دهه ولایت و همزمان با عید قربان تا عید غدیر سلسله جشن‌های «فقط به عشق علی (ع)»، در پارک و […]

شهردار نجف‌آباد برنامه‌ها و جشن‌های ویژه دهه ولایت با شعار «فقط به عشق علی (ع)» را تشریح کرد.

عبدالرسول امامی با اشاره به برگزاری جشن حجاب دهه نودی‌ها در یادمان شهدای نجف‌آباد، اظهار کرد: در دهه ولایت و همزمان با عید قربان تا عید غدیر سلسله جشن‌های «فقط به عشق علی (ع)»، در پارک و بوستان‌های مناطق مختلف شهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه موسیقی، گروه سرود، گروه آکروبات، شعبده‌بازی و آیتم‌های کودکانه از بخش‌های مختلف این برنامه است، افزود: هدف از برگزاری این برنامه افزایش شادی و نشاط اجتماعی میان شهروندان در مناطق مختلف است.

شهردار نجف‌آباد از مشارکت در اجرای دو مجموعه برنامه فرهنگی مذهبی به مناسبت دهه ولایت در میدان امام خمینی (ره) و پارک لاله خبر داد و خاطرنشان کرد: برپایی محفل ادبی غدیر در مجموعه علامه دهخدا ویلاشهر و مجموعه فرهنگی و کتابخانه عمومی فرهنگ یزدانشهر، نشست هم‌اندیشی تخصصی غدیر در کتابخانه خادمی، نشست نویسندگان کوچک به مناسبت روز قلم و جشن ولایت در مجموعه فرهنگی شهید امامی، برپایی نمایشگاه قاب غدیر در نگارخانه فرهنگسرای شهید منتظری و برگزاری برنامه پیمان دوستی ویژه نابینایان در مجموعه فرهنگی شهیدان فتاح‌الجنان از ویژه برنامه‌های مراکز فرهنگی در دهه ولایت است که در مناطق مختلف شهر برگزار می‌شود.

امامی تصریح کرد: جشنواره تیر و کمان در هفت برج خارون، ازدواج در آئینه اسناد موزه‌های مردم‌شناسی و تاریخ و مفاخر نجف‌آباد، جشنواره ادبی غدیر، بیعت بیت‌ها در مسلخ عشق (شعر و موسیقی) در خانه تاریخی مهرپرور، نمایشگاه اسناد و کتب خطی در خانه تاریخی کبیرزاده، مشق عشق (زنده‌نویسی القاب امام هادی (ع) و جشن یوم‌العهد در خانه ایثار (شهیدان حجتی) از برنامه‌هایی است که در اماکن تاریخی و مراکز گردشگری سازمان از دیگر برنامه‌های دهه ولایت است.

وی با اشاره به برگزاری پویش‌های اطعام نیازمندان در روز عید غدیر، گفت: برگزاری جُنگ‌های شهروندی و تئاترهای خیابانی با آموزش اصول شهروندی در قالب برنامه‌های شاد و مفرح در بوستان‌های مناطق مختلف شهری برگزار می‌شود.

شهردار نجف‌آباد از تمام شهروندان دعوت کرد با حضور و استفاده از بسترهای فراهم شده، در تقویت روحیه اجتماعی و افزایش روحیه نشاط و شادی جامعه سهیم باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری