کد خبر:7357
پ

شهردار کاشان خبر داد: آغاز طرح مطالعه و احداث مجموعه ۵۱ هکتاری مسکن ملی کاشان

شهردار کاشان از آغاز طرح مطالعه و احداث مجموعه ۵۱ هکتاری مسکن ملی شهرستان کاشان خبر داد. حسن بخشنده‌امنیه با اشاره به نبود زمین در محدوده شهر برای اجرایی کردن نهضت ملی مسکن و مطالبه متقاضیان این طرح در کاشان، اظهار کرد: ۵۱ هکتار از اراضی متصل به محدود شهری واقع در جنوب راوند و […]

شهردار کاشان از آغاز طرح مطالعه و احداث مجموعه ۵۱ هکتاری مسکن ملی شهرستان کاشان خبر داد.

حسن بخشنده‌امنیه با اشاره به نبود زمین در محدوده شهر برای اجرایی کردن نهضت ملی مسکن و مطالبه متقاضیان این طرح در کاشان، اظهار کرد: ۵۱ هکتار از اراضی متصل به محدود شهری واقع در جنوب راوند و مجاور میدان دانشگاه به محدوده الحاق شده است.

وی به عقد تفاهم‌نامه راه و شهرسازی و شهرداری به منظور آغاز فرآیند اجرای طرح اشاره کرد و افزود: مشاور طرح تفصیلی شهر کاشان برای مطالعه و طراحی این مجموعه ۵۱ هکتاری انتخاب شده است.

شهردار کاشان تصریح کرد: بر اساس مطالبه ۱۲ هزار ثبت نام کننده و متقاضی مسکن ملی، مطالعات توسط مشاور طرح تفصیلی آغاز شده است و امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه برسد.

بخشنده‌امنیه ادامه داد: این طرح پس از انجام فرآیند مطالعاتی، در دو فاز به راه و شهرسازی ارائه و پس از تصویب مهیای اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: می‌توان بر اساس فضای موجود، زمینه احداث خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌های مسکونی مرتفع را پیش‌بینی کرد و امکان فراهم کردن سرانه‌های مناسب از جمله سرانه ورزشی، فرهنگی، فضای سبز، خدماتی و بهداشتی را به وجود آورد.

شهردار کاشان بر آمادگی شهرداری برای همراهی مستمر با راه و شهرسازی برای انجام هرچه سریع‌تر این پروژه بزرگ تأکید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری