کد خبر:11431
پ

شیوه نامه تقسیط عوارض شهرداری قم تصویب شد

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: با مصوبه شورای اسلامی شهر و تأیید فرمانداری، از سال جدید رویه جدید تقسیط عوارض شهرداری قم اعمال خواهد شد. محمد وحید نیا امروز سه شنبه بیست و دوم اسفند در جلسه شورای مدیران شهرداری قم به ارقام مرتبط با چک‌های در جریان وصول شهرداری اشاره کرد […]

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم گفت: با مصوبه شورای اسلامی شهر و تأیید فرمانداری، از سال جدید رویه جدید تقسیط عوارض شهرداری قم اعمال خواهد شد.

محمد وحید نیا امروز سه شنبه بیست و دوم اسفند در جلسه شورای مدیران شهرداری قم به ارقام مرتبط با چک‌های در جریان وصول شهرداری اشاره کرد و اظهار کرد: این ارقام برای سال جدید با روند افزایشی مواجه هستند.

وی افزود: با مصوبه شورای اسلامی شهر و تأیید فرمانداری، از سال آینده شیوه نامه جدیدی برای تقسیط عوارض شهرداری قم اعمال خواهد شد که مانع از کمبود درآمد نقدی در شهرداری خواهد شد.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری قم با اشاره به پیگیری برای وصول مطالبات شهرداری قم از طریق اوراق تسویه گفت: با برخی از دستگاه‌ها در این زمینه توافق کردیم و مبالغی در سامانه ثبت و در کارتابل مدیرعامل دو بانک عامل قرار گرفت.

وحید نیا با اشاره به عدم پذیرش مدیران عامل این دو بانک برای تهاتر بدهی‌ها و مطالبات شهرداری قم خاطرنشان کرد: مطرح شده که طبق قانون درآمد پایدار دستگاه‌ها باید خود برای پرداخت بدهی‌ها به شهرداری اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری