کد خبر:10713
پ

صدور اولین پروانه فعالیت و اشتغال ناوگان بار درون شهری به صورت الکترونیکی

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: اولین پروانه فعالیت و اشتغال ناوگان بار درون شهری به صورت الکترونیکی و هوشمند در سامانه بارانه، صادر شد. محمد حسین ساده وند اظهار کرد: به استناد ماده ۹ قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت، دارندگان وسایل نقلیه باری اعم […]

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: اولین پروانه فعالیت و اشتغال ناوگان بار درون شهری به صورت الکترونیکی و هوشمند در سامانه بارانه، صادر شد.

محمد حسین ساده وند اظهار کرد: به استناد ماده ۹ قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت، دارندگان وسایل نقلیه باری اعم از دیزل و بنزین سوز برای تردد در شهر اراک مکلف به دریافت پروانه فعالیت و اشتغال از این سامانه هستند.

وی افزود: به استناد ماده ۹ قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت و همچنین بر اساس ماده ۳۲ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، نظارت و ساماندهی همه خودروهای باری در شهر اراک، از سال گذشته در دستور کار سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری قرار دارد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک تصریح کرد: زیر ساخت‌های لازم از جمله دریافت مجوز تردد در محدوده مرکزی شهر و صدور باربرگ به صورت موبایلی فراهم شده است.

وی خاطر نشان کرد: رانندگان برای دریافت سوخت مازاد بر سهمیه پایه، ملزم به دریافت باربرگ و یا نصب دستگاه سیپاد و ارسال پیمایش به صورت برخط هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری