کد خبر:8667
پ

طراحی زیست‌بوم رسانه و هنر توسط مدیریت شهری مشهد

شهردار مشهد از طراحی زیست‌بوم رسانه و هنر توسط مدیریت شهری خبر داد. محمدرضا قلندرشریف در آئین بزرگداشت مقام خبرنگار در جمع اصحاب رسانه گفت: در جهان امروز زندگی به گونه‌ای شده است که از لحظه بیداری تا خواب با خبر درگیر هستیم و گاهی اوقات برخی از اخبار موجب شادی و غم انگیزی حال […]

شهردار مشهد از طراحی زیست‌بوم رسانه و هنر توسط مدیریت شهری خبر داد.

محمدرضا قلندرشریف در آئین بزرگداشت مقام خبرنگار در جمع اصحاب رسانه گفت: در جهان امروز زندگی به گونه‌ای شده است که از لحظه بیداری تا خواب با خبر درگیر هستیم و گاهی اوقات برخی از اخبار موجب شادی و غم انگیزی حال مردم جامعه می‌شود.

وی در ادامه افزود: اگر قلم خبرنگاران نباشد، بی شک لحظه‌ها ماندگار نمی‌شود و لحظات خاص هرگز رقم نمی‌خورد؛ مجموعه مدیریت شهری قدردان تمام اطلاع‌رسانی خبرنگاران به مردم است.

قلندر شریف با اشاره به برگزاری جشنواره بین المللی خورشید گفت: مدیریت شهری و شورای ششم به رسانه اهمیت می‌دهد و به دلیل اهمیت جایگاه بانوان در رسانه، جشنواره‌ای با عنوان “جشنواره بین المللی خورشید”، با محوریت زنان در رسانه، مهرماه برگزار خواهد شد؛ هدف مدیریت شهری این است که این جشنواره به صورت سالانه برگزار شود.

وی همچنین تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات مدیریت شهری که قصد داریم آن را دنبال کنیم “زیست بوم رسانه و هنر” است، این اقدام در حال طراحی است و بخشی در ساختمان شمس نیز به صورت موقت به زیست بوم رسانه اختصاص داده شده است.

زهرا خجسته شعار ۱۴۰۲/۵/۱۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری