کد خبر:11479
پ

طرح احداث زیرگذر امیرکبیر به شمال گرمدره سال ۱۴۰۳ تکمیل می‌شود

شهردار گرمدره در خصوص بازگشایی زیرگذر امیرکبیر از جنوب به شمال گفت: بررسی ادامه زیرگذر امیرکبیر به شمال گرمدره و اتصال به اتوبان شهید فهمیده در قالب پروژه‌های سفر ریاست جمهوری به استان البرز از محل ردیف بودجه دور دوم سفر مورد تصویب قرار گرفت. مسعود نجفی با تبریک بهار قرآن و نوروز باستانی، با […]

شهردار گرمدره در خصوص بازگشایی زیرگذر امیرکبیر از جنوب به شمال گفت: بررسی ادامه زیرگذر امیرکبیر به شمال گرمدره و اتصال به اتوبان شهید فهمیده در قالب پروژه‌های سفر ریاست جمهوری به استان البرز از محل ردیف بودجه دور دوم سفر مورد تصویب قرار گرفت.

مسعود نجفی با تبریک بهار قرآن و نوروز باستانی، با اشاره به اینکه در سال گذشته تمام تلاش خود را در مسیر ارائه خدمات میسر به مردم به‌کار گرفته بودیم، اظهار کرد: از جمله اقدامات مؤثر و مثبت مدیریت شهری گرمدره در سال ۱۴۰۲، موضوع مهم طرح انتقال آب سد کرج به شهر ۵۰ هزار نفری گرمدره بود که با حمایت استاندار البرز نیز همراه بودیم.

وی با تأکید بر اینکه شناسایی و تحقق مطالبات مردمی همواره در اجرای برنامه‌های این مجموعه مدنظر قرار دارد، افزود: پس از محقق شدن پروژه فوق تنش آبی در شهر گرمدره به پایان رسید.

شهردار گرمدره با اشاره به بهره‌برداری و افتتاح مخزن ۳۰۰ هزار لیتری بتنی ذخیره آب فضای سبز شهری برای آبیاری ۱۷ هکتار باغ و فضای سبز، خاطرنشان کرد: این پروژه در مسیر صرفه‌جویی در مصرف آب شرب، نگهداری فضای سبز و داشتن شهری ایده آل طراحی و اجرا شد.

نجفی عنوان کرد: پروژه زیرگذر مکمل جنوب به شمال شهرک سعادتیه گرمدره و همزمان با آن بهسازی و نوسازی بوستان سعادتیه پروژه عملیات بهسازی و تراش روکش آسفالت بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص) در راستای تسهیل تردد شهروندان و کاهش بار ترافیکی در سطح شهر توسط مدیریت شهری در سال ۱۴۰۲ به انجام رسید.

وی از احداث زمین چمن فوتبال برای بازی کودکان پس از ۴ سال بی‌توجهی خبر داد و گفت: تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با افزایش شمار پارک‌های شهری، فضای سبز و درختکاری در اسفند گذشته، شهر را به فضایی دلپذیر برای تمام گروه‌های جامعه به ویژه کودکان تبدیل کنیم که البته این روند در سال جدید نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

شهردار گرمدره از رونمایی از خودروهای امداد و نجات و خدماتی برای شهر در سال ۱۴۰۲ خبر داد و اضافه کرد: مطالبات شهروندان و نیازهای مردمی در دیدارهای هفتگی در مصلی و مساجد شناسایی می‌شود.

نجفی با اشاره به مصوبه بازگشایی زیرگذر امیرکبیر از جنوب به شمال، افزود: بررسی ادامه زیرگذر امیرکبیر به شمال گرمدره و اتصال به اتوبان شهید فهمیده در قالب پروژه‌های سفر ریاست جمهور به استان البرز از محل ردیف بودجه دور دوم سفر به استان البرز مورد تصویب قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری