کد خبر:10676
پ

طرح شاتل سرویس برای نخستین‌بار در تهران اجرا می‌شود

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح شاتل سرویس برای اولین‌بار در تهران در حال اجرا است. محسن هرمزی امروز پنجشنبه بیست و یکم دی‌ماه با اشاره به اینکه اجرای طرح شاتل سرویس برای اولین بار در تهران در حال پیاده سازی و اجرا است، اظهار کرد: قرار است در این طرح بر مبنای […]

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح شاتل سرویس برای اولین‌بار در تهران در حال اجرا است.

محسن هرمزی امروز پنجشنبه بیست و یکم دی‌ماه با اشاره به اینکه اجرای طرح شاتل سرویس برای اولین بار در تهران در حال پیاده سازی و اجرا است، اظهار کرد: قرار است در این طرح بر مبنای تقاضا به مردم سرویس بدهیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر درصدد حل مشکلات طرح شاتل سرویس هستیم، اضافه کرد: تاکنون استقبال شهروندان از شاتل سرویس خوب بوده و موفق عمل کرده است، اما هنوز با آن شرایط ایده‌آل مدنظر کمی فاصله دارد.
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه المان‌هایی در خدمات دهی بهتر طرح شاتل سرویس وجود دارد، ادامه داد: در حال بررسی هستیم تا به توافقاتی برسیم تا از تمام ظرفیت ون‌های در نظر گرفته شده در اجرای طرح استفاده کنیم تا به هدف مورد نظر برسیم.
هرمزی ادامه داد: باید تمام ۱۹۰ دستگاه ون برقی که برای شاتل سرویس در نظر گرفته‌ایم را وارد مدار کنیم، اما اکنون فقط پایانه ونک پایلوت این طرح است، بنابراین اگر تمام ظرفیت را وارد خطوط کنیم پایانه‌های دیگر نیز به این طرح اضافه می‌شود.

علیرضا پیغمبردوست ۱۴۰۲/۱۰/۲۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری