کد خبر:9515
پ

عسل دالاهو نیازمند برندسازی است

فرماندار شهرستان دالاهو با اشاره به توانمندی‌های هر روستای این شهرستان گفت: عسل دالاهو نیازمند برندسازی است. مسعود محنتی در دیدار با زنبورداران و فعالان تولید عسل در شهرستان دالاهو، اظهار کرد: روستاهای شهرستان دالاهو هر یک از ظرفیت و توانمندی بالقوه‌ای در خصوص اشتغال و درآمدزایی برخوردار است و تنها باید نسبت به شناسایی، […]

فرماندار شهرستان دالاهو با اشاره به توانمندی‌های هر روستای این شهرستان گفت: عسل دالاهو نیازمند برندسازی است.

مسعود محنتی در دیدار با زنبورداران و فعالان تولید عسل در شهرستان دالاهو، اظهار کرد: روستاهای شهرستان دالاهو هر یک از ظرفیت و توانمندی بالقوه‌ای در خصوص اشتغال و درآمدزایی برخوردار است و تنها باید نسبت به شناسایی، معرفی و توانمند سازی آنها گام برداشت.

وی افزود: به واقع در بخش تولید عسل، شهرستان دالاهو و خصوصاً روستاهای بخش گهواره و مرکزی از سابقه درخشانی سود می‌برند که نیاز است برای ساماندهی افراد شاغل در این حوزه چاره‌ای اندیشید و نسبت به فعال‌تر شدن تعاونی و اتحادیه‌های مردمی اقدام کرد.

فرماندار شهرستان دالاهو تصریح کرد: وجود جاده ترانزیتی و بین‌المللی راه کربلا و نیز گردشگر پذیر بودن این منطقه، نقطه عطفی برای رونق اقتصاد و درآمدزایی مردم شهر کرند و گهواره و همچنین روستاهای شهرستان خواهد بود.

گفتنی است، در ابتدای این جلسه برخی از زنبورداران مشکلات و مطالبات خود را با مسؤلین مطرح نمودند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری