کد خبر:11175
پ

عضو شورای اسلامی شهر: وضعیت پایانه مسافربری امام علی (ع) زیبنده شهر یزد نیست

عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: وضعیت پایانه مسافربری امام علی (ع) زیبنده شهر یزد نیست. احمد ترکمانی اظهار کرد: افرادی که از استان و شهرستان‌ها برای سفر به شهرستانی دیگر به پایانه مسافربری امام علی (ع) مراجعه می‌کنند از وضعیت و خدمات دهی پایانه گلایه مند هستند. عضو شورای اسلامی شهر یزد افزود: مسافران […]

عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: وضعیت پایانه مسافربری امام علی (ع) زیبنده شهر یزد نیست.

احمد ترکمانی اظهار کرد: افرادی که از استان و شهرستان‌ها برای سفر به شهرستانی دیگر به پایانه مسافربری امام علی (ع) مراجعه می‌کنند از وضعیت و خدمات دهی پایانه گلایه مند هستند.

عضو شورای اسلامی شهر یزد افزود: مسافران باید مدتی را جهت رفتن به شهرستانی دیگر، در پایانه سپری کنند و ضرورت دارد در راستای رفاه حال مسافران خدمات دهی و فضای بصری پایانه رضایت بخش باشد.

ترکمانی تصریح کرد: از شهردار درخواست می‌شود در اسرع وقت برای بهسازی سالن پایانه، نماز خانه و احداث استراحتگاه و فضاهای مجزا به جای کانکس برای تهیه بلیط و خوراکی اقدامات لازم را انجام دهد یا برای انتقال پایانه به مکانی مناسب‌تر راهکاری برگزیند.

وی افزود: پایانه‌ها باید مکانی باشد که مسافران با رضایت کامل ساعاتی را جهت رسیدن به مقصد سپری کنند و خدمات اولیه آن فراهم باشد و به نظر می‌رسد در راستای جانمایی بهتر هم باید چاره اندیشی شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری