کد خبر:9570
پ

عضو شورای شهر اهواز: نیروی انتظامی و شهرداری در برقراری نظم و امنیت هم‌سو هستند

عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: نیروی انتظامی و شهرداری بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود در راستای خدمات‌رسانی به شهروندان و برقراری نظم و امنیت شهر، هماهنگ و هم‌سو هستند. یونس اسفندیاری‌نژاد اظهار کرد: انضباط ایجاد شده در شهر و افتتاح یگان انتظامی شهرداری اهواز به واسطه تلاش‌های این دو سازمان است. وی […]

عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: نیروی انتظامی و شهرداری بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود در راستای خدمات‌رسانی به شهروندان و برقراری نظم و امنیت شهر، هماهنگ و هم‌سو هستند.

یونس اسفندیاری‌نژاد اظهار کرد: انضباط ایجاد شده در شهر و افتتاح یگان انتظامی شهرداری اهواز به واسطه تلاش‌های این دو سازمان است.

وی افزود: نیروی انتظامی و شهرداری بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان و برقراری نظم و امنیت شهر هماهنگ و هم‌سو هستند.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ادامه داد: انتظار می‌رود کارکنان نیروی انتظامی مستقر در یگان انتظامی شهرداری اهواز تبادل اطلاعاتی با کارکنان معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز داشته باشند تا اگر رفتاری صورت می‌گیرد در شأن و منزلت شهروندان باشد.

وی تاکید کرد: در بعضی موارد ممکن است شهروند اختیار داشته یا مجوزی دریافت کرده باشد که نیروی انتظامی از آن اطلاعی نداشته باشد، باید در این خصوص نیز هماهنگی انجام و در صورت نیاز آموزش‌های لازم به هر دو طرف داده شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری