کد خبر:10134
پ

عضو شورای شهر: ایرادات برای ساخت تله‌کابین گرگان بهانه‌تراشی است

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: به نظر می‌رسد بعضی ایراداتی که از ایجاد تله‌ کابین گرفته می‌شود، بیشتر شبیه بهانه است. حمیدرضا آقاملایی امروز یکشنبه سیزدهم آذر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با وجود اینکه استاندار گلستان بر کلنگ‌زنی پروژه تله‌کابین در سفر دوم رئیس‌جمهور به گلستان تاکید داشت، اما نگران هستم که این پروژه تا […]

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: به نظر می‌رسد بعضی ایراداتی که از ایجاد تله‌ کابین گرفته می‌شود، بیشتر شبیه بهانه است.

حمیدرضا آقاملایی امروز یکشنبه سیزدهم آذر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با وجود اینکه استاندار گلستان بر کلنگ‌زنی پروژه تله‌کابین در سفر دوم رئیس‌جمهور به گلستان تاکید داشت، اما نگران هستم که این پروژه تا آن زمان کلنگ‌زنی نشود.

وی افزود: معاون مدیرکل محیط‌زیست تأکید کرد که این پروژه نیاز به ارزیابی محیط زیستی ندارد، اما این طرح در حال حاضر با ایرادات محیط زیستی مواجه شده است.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان اضافه کرد: به نظر می‌رسد بعضی ایراداتی که از ایجاد تله‌کابین گرفته می‌شود، بیشتر شبیه بهانه است، از این رو به‌شدت نگران هستم که به‌رغم وعده استاندار گلستان، این پروژه در سفر رئیس‌جمهور به گلستان کلنگ‌زنی نشود.

آقاملایی از بهبود وضعیت سرمایه‌گذاری و تعریف پروژه‌هایی همچون هتل ناهارخوران و کوی محتشم ابراز خرسندی کرد و ادامه داد: طی سال جاری رخی از پروژه ها از جمله فاز نخست پیاده‌روی جاده سلامت اجرایی شد و امیدواریم فاز دوم آن هرچه سریع‌تر عملیاتی شود.

وی افزود: نوار ساحلی کنار رودخانه زیارت در محله قلعه حسن باید هرچه سریع‌تر آسفالت شود، همچنین لازم است پروژه دوربرگردان و دروازه ورودی شهر گرگان نیز اجرایی شود تا در آغاز سال جدید مشکلی را در عبور و مرور گردشگران و شهروندان شاهد نباشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری