کد خبر:2005
پ

عضو شورای شهر خبر داد: نیروهای شهرداری ساری ساماندهی می‌شوند

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر ساری از دغدغه ساماندهی نیروها در شهرداری این شهر خبر داد. سیدحسین یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به تجلیل از کارگران نمونه شهرداری ساری اظهار کرد: بزرگان دین اسلام، پیش از جریان‌های بین‌المللی، حقوق کارگر را رعایت می‌کردند. عضو شورای اسلامی شهر ساری با […]

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر ساری از دغدغه ساماندهی نیروها در شهرداری این شهر خبر داد.

سیدحسین یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به تجلیل از کارگران نمونه شهرداری ساری اظهار کرد: بزرگان دین اسلام، پیش از جریان‌های بین‌المللی، حقوق کارگر را رعایت می‌کردند.

عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه وظیفه داریم از حقوق کارگران صیانت کنیم، گفت: نیروی انسانی نقطه قوت هر سازمانی است.

وی با اشاره به تعداد نیروی انسانی شاغل در شهرداری ساری، افزود: این مسئله موجب بروز مشکلاتی شده است، ضمن اینکه موضوع ساماندهی ایثارگران را تا آنجا که قانون به ما اجازه داده است انجام می‌دهیم.

یوسفی تصریح کرد: هیچ‌یک از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ساری هرگز نگاه تعدیل نیرو ندارند، اما دغدغه ساماندهی نیروها وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه قصد نمایش تبلیغاتی برای خود نداریم، ادامه داد: وضعیت رفاه کارگران و معوقات گذشته را پیگیری می‌کنیم. اکنون دغدغه شهردار ساری پرداخت به موقع حقوق است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری