کد خبر:11200
پ

عضو شورای شهر: قزوین جزو گران‌ترین شهرها در هزینه تدفین است

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر قزوین گفت: قزوین در هزینه قبر و تدفین جزو گران‌ترین شهرها است. فاطمه اشدری با اشاره به بررسی لایحه بهای تعرفه قبور در سال آتی، تصریح کرد: سخت‌ترین شرایط برای شهروندان زمانی است که یکی از عزیزانشان را از دست می‌دهند و در اوج تالمات روحی از طرفی باید به […]

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر قزوین گفت: قزوین در هزینه قبر و تدفین جزو گران‌ترین شهرها است.

فاطمه اشدری با اشاره به بررسی لایحه بهای تعرفه قبور در سال آتی، تصریح کرد: سخت‌ترین شرایط برای شهروندان زمانی است که یکی از عزیزانشان را از دست می‌دهند و در اوج تالمات روحی از طرفی باید به دنبال تدفین آبرومندانه در شأن متوفی باشند و از سوی دیگر دلواپس هزینه قبور و تدفین.

اشدری گفت: قزوین در هزینه قبور جزء گران‌ترین شهرها است و بیشتر اینکه این موضوع موجب شده فاصله طبقاتی شدیدی در خرید قبور حاکم باشد، به همین جهت بنده با هیچ گونه افزایشی در تعرفه قبور موافق نیستم. صلاح نیست و ضرورت هم ندارد هیچ عددی در سال ۱۴۰۳ به عنوان افزایش تعرفه خرید قبور به مردم عزیز تحمیل شود؛ اگر سازمان آرامستان‌ها با قدری کاهش درآمد نیز روبرو شد علاوه بر مدیریت دقیق هزینه‌ها می‌توان با ردیفی در بودجه مورد حمایت قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری