کد خبر:10901
پ

عضو شورای شهر: لزوم احداث فرهنگ‌سرای تخصصی قرآن در قزوین

عضو شورای اسلامی شهر قزوین بر لزوم راه‌اندازی فرهنگ‌سرای تخصصی قرآن و نهج‌البلاغه تأکید کرد. حسین صلح‌جوی منفرد خواستار راه‌اندازی فرهنگسرای تخصصی قرآن و نهج‌البلاغه شد و اظهار کرد: مدیریت برنامه‌های قرآنی، همچنین تسهیل دریافت خدمات جامعه هدف در فرهنگ‌سرای تخصصی بسیار اهمیت دارد و بنابراین لازم است تا مدیریت شهری نسبت به مشخص نمودن […]

عضو شورای اسلامی شهر قزوین بر لزوم راه‌اندازی فرهنگ‌سرای تخصصی قرآن و نهج‌البلاغه تأکید کرد.

حسین صلح‌جوی منفرد خواستار راه‌اندازی فرهنگسرای تخصصی قرآن و نهج‌البلاغه شد و اظهار کرد: مدیریت برنامه‌های قرآنی، همچنین تسهیل دریافت خدمات جامعه هدف در فرهنگ‌سرای تخصصی بسیار اهمیت دارد و بنابراین لازم است تا مدیریت شهری نسبت به مشخص نمودن فرهنگسرای قرآن و نهج‌البلاغه اقدام کند.

وی با بیان اینکه منتظر ارسال لایحه افزایش هدایای نقدی حافظان قرآن کریم به جهت حمایت از این منابع نور و پاکی هستیم، اضافه کرد: برگزاری جشنواره عکس و تجلیل از پیشکسوتان این عرصه به همراه اجرای برنامه‌های متنوع و شاد گرامیداشت روز قزوین و اجرای برنامه‌های ملی و مذهبی متناسب با ایام از اقدامات خوب و ارزشمند سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین است.

رئیس کمیسیون املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به حمایت شورا و مدیریت شهری در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی دیگر از وظایف مدیریت شهری است که در این مسیر اقدامات حمایتی خوبی از جمله مساعدت در برگزاری راهیان نور، چاپ کتاب و آثار شهدا، برگزاری یادواره‌های شهدا، چاپ تصاویر و نصب یادمان آن‌ها صورت گرفته است.

صلح‌جوی منفرد ساخت تندیس شهدا، مشاهیر، علما و نخبگان شهر قزوین را از دیگر اقدامات مدیریت شهری قزوین در ماه‌های آتی دانست و ادامه داد: مجموعه‌ای از این تندیس‌ها به‌زودی در سطح شهر قزوین نصب خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری