کد خبر:9390
پ

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: عرضه مصالح ساختمانی در بورس کالا موجب تقویت منافع دلالان شده است

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی عرضه مصالح ساختمانی در بورس کالا را موجب تقویت منافع دلالان و سوداگران این حوزه دانست. به گزارش افتخار میهن به نقل از خبرگزاری دانشجو، احسان ارکانی عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، در صفحه مجازی نوشت: بورس کالا پایگاه تقویت منافع دلالان و سوداگران و عامل افزایش […]

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی عرضه مصالح ساختمانی در بورس کالا را موجب تقویت منافع دلالان و سوداگران این حوزه دانست.

به گزارش افتخار میهن به نقل از خبرگزاری دانشجو، احسان ارکانی عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، در صفحه مجازی نوشت: بورس کالا پایگاه تقویت منافع دلالان و سوداگران و عامل افزایش قیمت و تضعیف تولیدکنندگان شده است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس یازدهم با اشاره به تحولات اخیر درخصوص عرضه مصالح در بورس کالا در فضای مجازی نوشت: در سال مهار تورم و رونق تولید، بورس کالا دقیقا در تعارض با شعار سال، پایگاه تقویت منافع دلالان و سوداگران و عامل افزایش قیمت و تضعیف تولیدکنندگان شده است.

وی همچنین در خصوص الزام خروج سیمان و فولاد از بورس کالا گفته بود: اگر به دنبال دفاع از عرضه سیمان و فولاد با قیمت رقابتی در بورس هستید باید سایر الزامات بازارهای جهانی نظیر پرداخت هزینه‌های انرژی و گاز و برق و آب و حمل ونقل به قیمت جهانی به کارخانجات تولید سیمان و فولاد را هم بپذیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری