کد خبر:7881
پ

عملیات ساماندهی ۱۸ کیلومتر از کمربندی جنوبی در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت

در بازدید مدیریت شهری شیراز، مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و جمعی دیگر از مدیران از کمربندی‌های شیراز، عملیات ساماندهی ۱۸ کیلومتر از کمربندی جنوبی در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت. در بازدید مدیریت شهری شیراز، مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و جمعی دیگر […]

در بازدید مدیریت شهری شیراز، مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و جمعی دیگر از مدیران از کمربندی‌های شیراز، عملیات ساماندهی ۱۸ کیلومتر از کمربندی جنوبی در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

در بازدید مدیریت شهری شیراز، مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و جمعی دیگر از مدیران از کمربندی‌های شیراز، عملیات ساماندهی ۱۸ کیلومتر از کمربندی جنوبی در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

این بازدید که از پل فسا-محور جنوبی ورودی شیراز- در ابتدای کمربندی جنوبی “امام خمینی(ره)” شروع و با طی مسیر رینگ پیرامونی شیراز به کمربندی شمالی به اکبرآباد و پس از آن کمربندی شمال شرقی شیراز در جاده خرامه خاتمه یافت.

شهردار کلان‌شهر شیراز هدف این بازدید را ساماندهی کمربندی دانست و تصریح کرد: از سال قبل در راستای دغدغه مدیریت ارشد استان و مدیریت شهری در راستای ساماندهی کمربندی وجود داشته است.

به گفته محمدحسن اسدی؛ مقرر شده عملیات ساماندهی ۱۸ کیلومتر از کمربندی که در محدوده خدماتی شهر شیراز است، توسط شهرداری این کلان‌شهر صورت پذیرد.

او به بازدید میدانی و تصمیماتی که در این راستا اتخاذ شد، اشاره و اظهار کرد: تصمیمات قطعی طی چند روز آینده گرفته خواهد شد.

این مقام ارشد مدیریت شهری کلان‌شهر شیراز در ادامه سخنان خود به بازدید کمربندی شمال شرقی از محور اکبرآباد به سمت خرامه اشاره و عنوان کرد: به‌طور رسمی این محور زیربار ترافیک نرفته و اگر این موضوع اتفاق بیافتد و تقاطع چپگرد از طرف زیباشهر آزاد شود، حجم زیادی از تردد به‌سمت کمربندی شمال شرقی خواهد رفت.

اسدی ابراز امیدواری کرد: تصمیمات اتخاذ شده بتواند بخشی از مشکلات این حوزه را مرتفع کند.

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل، ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این بازدید اظهار کرد: پیرو تفاهم‌نامه‌ای که بین شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی استان فارس منعقد شده است، مبحث تقسیم‌کار انجام شده باید به‌صورت عملیاتی پیگیری و کار پیش رود.

علی‌اکبر سلطانی به مرور تفاهم‌نامه در این بازدید میدانی و اقدامات و کارهایی که در این راستا در سال ۱۴۰۲ انجام می‌شود، اشاره و بر تقسیم کاری صورت‌گرفته تصریح کرد.

او گفت: این اقدامات در جلسه آتی کمیسیون حمل‌‌ونقل، ترافیک و عمران شورای اسلامی شهر شیراز در دفتر شهردار با حضور مسؤولان ذی‌ربط به صورت نهایی و با قید مشخصات فنی تعیین تکلیف می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری