کد خبر:11848
پ

فرماندار: افتتاح دو شهرداری جدید در شهرستان تبریز

فرماندار شهرستان تبریز از افتتاح شهرداری های لاهیجان و اسفهلان در این شهرستان خبر داد. یونس فاتح عصر امروز یکشنبه بیست و ششم فروردین در حاشیه آئین افتتاح شهرداری‌های لاهیجان و اسفهلان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه در دولت سیزدهم، طبق تصویب هیئت وزیران، روستاهای لاهیجان و اسفهلان با اتمام مراحل اداری به […]

فرماندار شهرستان تبریز از افتتاح شهرداری های لاهیجان و اسفهلان در این شهرستان خبر داد.

یونس فاتح عصر امروز یکشنبه بیست و ششم فروردین در حاشیه آئین افتتاح شهرداری‌های لاهیجان و اسفهلان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه در دولت سیزدهم، طبق تصویب هیئت وزیران، روستاهای لاهیجان و اسفهلان با اتمام مراحل اداری به شهر تبدیل شدند و امروز شاهد تأسیس شهرداری در این دو شهر هستیم.

وی با اشاره به اخذ مجوز تأسیس شهرداری و تبدیل شورای اسلامی روستا به شورای اسلامی شهر افزود: امیدواریم با تأسیس شورای شهر و شهرداری مقدمات توسعه برای شهرهای لاهیجان و اسفهلان فراهم شود.

فرماندار شهرستان تبریز همچنین اذعان کرد: با وجود اهمیت ماشین‌آلات سنگین در شهرداری هر دو شهر، از سوی معاونت عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی قول مساعد برای تهیه این خودروها صورت گرفته است.

شایان ذکر است فرماندار شهرستان تبریز احکام سرپرستی شهرداری‌ها را به امیرحسین ایمانی سرپرست شهرداری اسفهلان و محمد میرزایی سرپرست شهرداری لاهیجان تقدیم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری