کد خبر:8677
پ

قرارداد تأمین ۱۶۱ دستگاه واگن برای متروی تهران امضا شد

قرارداد تأمین ۱۶۱دستگاه واگن برای متروی تهران از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با کنسرسیوم ایرانی- خارجی امضا شد. به گزارش افتخار میهن به نقل از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، قرارداد تامین ۱۶۱دستگاه واگن مترویی از محل افزایش ۲۵ درصد خدمات قرارداد ۶۳۰ دستگاه واگن مترویی است که ۸۵ درصد تأمین مالی این […]

قرارداد تأمین ۱۶۱دستگاه واگن برای متروی تهران از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با کنسرسیوم ایرانی- خارجی امضا شد.

به گزارش افتخار میهن به نقل از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، قرارداد تامین ۱۶۱دستگاه واگن مترویی از محل افزایش ۲۵ درصد خدمات قرارداد ۶۳۰ دستگاه واگن مترویی است که ۸۵ درصد تأمین مالی این پروژه توسط فاینانسور خارجی و ۱۵ درصد باقیمانده توسط دولت تأمین می‌شود.
با امضای این قرارداد، که الحاقیه قرارداد تأمین ۶۳۰ دستگاه واگن مترویی است، مجموع واگن‌های تحویلی به متروی تهران از محل این قرارداد به ۷۹۱ دستگاه واگن مترویی افزایش خواهد یافت.
 طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، روند این قرارداد کمتر از ۲ سال آینده و پس از طی مراحل تأیید فاینانس در کشور خارجی آغاز می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری