کد خبر:8777
پ

قزوین؛ میزبان جشنواره عکس خانواده در قاب تصویر

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری جشنواره عکس خانواده در قاب تصویر در سه بخش دوربین حرفه ای، موبایلی وعکس های قدیمی خبر داد. حسین برجی در مورد این جشنواره اظهار داشت: این سازمان در راستای ارج نهادن به نهاد خانواده، جشنواره عکس خانواده در قاب تصویر را به صورت استانی […]

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از برگزاری جشنواره عکس خانواده در قاب تصویر در سه بخش دوربین حرفه ای، موبایلی وعکس های قدیمی خبر داد.

حسین برجی در مورد این جشنواره اظهار داشت: این سازمان در راستای ارج نهادن به نهاد خانواده، جشنواره عکس خانواده در قاب تصویر را به صورت استانی برگزار می کند.

وی افزود:محورهای این جشنواره شامل «خانواده،شادی و امید» ، «خانواده،اقتصاد و کارآفرینی» ، «خانواده و تکریم اعضا» ، « خانواده، نیایش و معنویت» و «خانواده وجوانی جمعیت» تعیین شده است.

برجی در مورد جوایز جشنواره هم تصریح کرد: در بخش عکاسی با دوربین حرفه ای به نفر اول تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۶۰ میلیون ریال، نفر دوم، تندیس، لوح تقدیر و ۵۰ میلیون ریال و نفر سوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۴۰ میلیون ریال اهدا می شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین افزود: در بخش عکاسی با تلفن همراه نیز به نفر اول تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۴۰ میلیون ریال، نفر دوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال و نفر سوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۲۵ میلیون ریال اهدا می شود.

وی گفت: در بخش عکس های قدیمی هم به نفر اول تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۲ میلیون ریال، نفر دوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ ۱۵ میلیون ریال و نفر سوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ یک میلیون ریال اهدا می شود.

بگفته برجی آخرین مهلت ارسال آثار تا ۳۰ مهر ماه است و داوری آثار از ۵ تا ۱۰ آبان صورت می گیرد و برگزاری نمایشگاه از ۲۰ تا ۳۰ آبان و مراسم اختتامیه جشنواره هم روز ۲۷ آبان خواهد بود.

این مدیر فرهنگی اظهارداشت: علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی Khanevade.tasvir@gmail.com و دبیرخانه جشنواره به نشانی قزوین، بلوار سپهبد شهید سلیمانی، چهار راه هشت بهشت، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر هم با شماره تلفن ۰۹۰۱۸۰۸۷۶۹۷ تماس بگیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری