کد خبر:11838
پ

لوناپارک سابق ائل گلی در مرحله فراخوان ملی برای طراحی است

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از انتشار فراخوان ملی طراحی محدوده لوناپارک سابق ائل گلی خبر داد. سیامک آسیایی اظهار کرد: با توجه به اتمام مهلت قرارداد اجاره لونا پارک سابق ائل گلی و فرسوده بودن تجهیزات و وسایل بازی این مجموعه و نیز موارد اعلامی جهت رعایت در راستای ثبت جهانی مجموعه ائل گلی، کلیه تجهیزات […]

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از انتشار فراخوان ملی طراحی محدوده لوناپارک سابق ائل گلی خبر داد.

سیامک آسیایی اظهار کرد: با توجه به اتمام مهلت قرارداد اجاره لونا پارک سابق ائل گلی و فرسوده بودن تجهیزات و وسایل بازی این مجموعه و نیز موارد اعلامی جهت رعایت در راستای ثبت جهانی مجموعه ائل گلی، کلیه تجهیزات شهربازی در این محدوده از پارک جمع‌آوری شد.

وی با اشاره به اینکه به محض جمع‌آوری تجهیزات لوناپارک فراخوان ملی طراحی و الحاق این مجموعه به پارک تاریخی و فرهنگی ائل گلی منتشر شده است، افزود: ۱۶ اردیبهشت سال جاری آخرین مهلت دریافت مدارک و طرح‌های ارسالی است و در تاریخ ۳۱ اردیبهشت نیز مرحله داوری طرح‌ها انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز در این زمینه خاطرنشان کرد: بعد از تأیید طرح نهایی از سوی هیئت کارشناسی داوران بلافاصله عملیات اجرایی برای ساماندهی و بهسازی محدوده لوناپارک سابق و الحاق آن به مجموعه تاریخی و فرهنگی ائل گلی انجام خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری