کد خبر:4652
پ

مترو و BRT تبریز هفته اول مهرماه رایگان است

شهردار تبریز از رایگان شدن مترو و اتوبوس‌های BRT در آستانه آغاز سال‌ تحصیلی جدید در هفته نخست مهرماه با مساعدت شورای اسلامی شهر خبر داد. یعقوب هوشیار در خصوص تمهیدات شهرداری تبریز برای آغاز سال‌تحصیلی جدید، اظهار کرد: اقدامات خدماتی، ترافیکی و عمرانی ویژه‌ای برای شروع مهرماه انجام می‌شود تا بازگشایی مدارس و آغاز […]

شهردار تبریز از رایگان شدن مترو و اتوبوس‌های BRT در آستانه آغاز سال‌ تحصیلی جدید در هفته نخست مهرماه با مساعدت شورای اسلامی شهر خبر داد.

یعقوب هوشیار در خصوص تمهیدات شهرداری تبریز برای آغاز سال‌تحصیلی جدید، اظهار کرد: اقدامات خدماتی، ترافیکی و عمرانی ویژه‌ای برای شروع مهرماه انجام می‌شود تا بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید به بهترین حالت ممکن و بدون مشکل انجام گیرد.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی رایگان مترو تبریز و اتوبوس‌های تندرو به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید، ادامه داد: در راستای تسهیل تردد دانش‌آموزان و دانشجویان این کلان‌شهر و با مساعدت و موافقت اعضای شورای اسلامی شهر، جابه‌جایی مسافران در هفته نخست مهرماه برای عموم شهروندان به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

شهردار تبریز تصریح کرد: در همین راستا اجرای عملیات پاکسازی و رفت و روب، لکه‌گیری و ترمیم آسفالت محوطه و معابر منتهی به مدارس و اقدامات ترافیکی از جمله اقداماتی است که توسط اکیپ‌های اجرایی شهرداری برای استقبال از مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری