کد خبر:11549
پ

مدیرعامل بانک مسکن: هدف گذاری برای جلب سرمایه‌گذاری و مشارکت مردم در جهت رونق تولید مسکن

مدیرعامل بانک مسکن بر ضرورت هدف‌گذاری برای جلب سرمایه‌گذاری و مشارکت مردم در جهت رونق تولید مسکن توسط شعب مختلف بانک مسکن تاکید کرد. عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در اولین روز کاری سال ۱۴۰۳، به اهمیت شعب بانک مسکن در پیشبرد چشم‌انداز و اهداف عالی بانک اشاره کرد. حسینی بر تاثیر جذب منابع ارزان‌قیمت […]

مدیرعامل بانک مسکن بر ضرورت هدف‌گذاری برای جلب سرمایه‌گذاری و مشارکت مردم در جهت رونق تولید مسکن توسط شعب مختلف بانک مسکن تاکید کرد.

عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در اولین روز کاری سال ۱۴۰۳، به اهمیت شعب بانک مسکن در پیشبرد چشم‌انداز و اهداف عالی بانک اشاره کرد.

حسینی بر تاثیر جذب منابع ارزان‌قیمت در کسب نتایج ارزیابی عملکرد سال جدید، همچنین بازاریابی‌ هدفمند و آینده‌نگر در جهت پیشرفت و ارتقای جایگاه بانک مسکن در شبکه بانکی، پیشبرد طرح بزرگ نهضت ملی مسکن و ساخت مسکن با کیفیت برای عموم مردم و به ویژه اقشار کم‌بضاعت جامعه تاکید کرد.

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به شعار راهبردی سال و ضرورت توجه ویژه به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، بر لزوم افزایش ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و امکانات بانک و جلب مشارکت‌های مردمی در راستای اجرای فرامین معظم له و تحقق شعار سال تاکید کرد و افزود: به لطف درایت و تدبیر رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، سال ۱۴۰۳، سالِ «جهش تولید با مشارکت مردم» نام گذاری شده است و بر ما به عنوان خادمان ملت در یک بانک دولتی واجب است تا با ارائه طرح‌های متنوع و خدمت‌رسانی همه جانبه به مشتریان، نسبت به جلب مشارکت و حمایت مردم در راستای رونق تولید مسکن اقدام کنیم.

وی با اذعان به اهمیت تلاش‌های صورت گرفته در شعب و تاثیر آن در توسعه و پیشرفت بانک گفت: در سال گذشته برای تحقق اهداف و افزایش توانمندی مسئولان و همکاران مدیریت‌ها و شعب، اختیاراتی را به آنها تفویض کردیم و برآنیم تا در سال جدید نیز با تداوم این رویکرد، اختیارات بیشتری را در چارچوب قوانین و مقررات و در جهت افزایش بهره وری و خدمت رسانی به مشتریان عزیز و انجام اقدامات موثرتر تفویض کنیم.

حسینی همچنین ضمن بیان نکاتی در خصوص فعالیت‌های شعب ارزی تهران، از یک سو به سپرده‌گذاری ۲ میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی در بانک مسکن و اهمیت این قرارداد سه ساله اشاره کرد و از سوی دیگر، با توجه به رویکرد جدید بانک در راستای افزایش تولید مسکن مناسب برای هموطنان گرامی، توسعه بخش ارزی بانک را ضروری دانست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری