کد خبر:11603
پ

مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری قزوین: پروانه تاکسیرانان غایب در کلاس‌های آموزشی تمدید نمی‌شود

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: پروانه فعالیت تاکسیرانانی که در کلاس‌های آموزشی شرکت نکنند، تمدید نمی‌شود. محمدرضا وثوق‌نیا از آموزش حدود هزار تاکسیران قزوینی طی سال ۱۴۰۲ خبر داد و اظهار کرد: نزدیک به ۱۰۰۰ تاکسیران در سال گذشته در دوره‌های آموزشی ویژه رانندگان تاکسی شرکت کردند. وی اضافه کرد: به منظور ارتقای سطح […]

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: پروانه فعالیت تاکسیرانانی که در کلاس‌های آموزشی شرکت نکنند، تمدید نمی‌شود.

محمدرضا وثوق‌نیا از آموزش حدود هزار تاکسیران قزوینی طی سال ۱۴۰۲ خبر داد و اظهار کرد: نزدیک به ۱۰۰۰ تاکسیران در سال گذشته در دوره‌های آموزشی ویژه رانندگان تاکسی شرکت کردند.

وی اضافه کرد: به منظور ارتقای سطح مهارت و دانش تاکسیرانان در سال گذشته ۱۷ دوره آموزشی ویژه رانندگان تاکسی توسط واحد آموزش سازمان تاکسیرانی در سالن اجتماعات دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری قزوین برگزار شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین با اشاره به محتوای ارائه‌شده در این دوره‌های آموزشی گفت: در این دوره‌های آموزشی مطالب آموزشی سودمندی با موضوعاتی چون قوانین راهنمایی و رانندگی، اخلاق حرفه‌ای، چگونگی رانندگی، مشتری مداری، کسب رزق حلال و موضوع عفاف و حجاب توسط مدرسان دانشگاهی تبیین شد.

وثوق‌نیا ادامه داد: تاکسیرانی حرفه تخصصی است که به همین منظور سازمان تاکسیرانی برگزاری این گونه دوره‌های آموزشی را به طور جدی در دستور کار خود قرار دارد، به طوری که یکی از شرایط تمدید مجوز حضور در دوره‌های آموزشی است و پروانه فعالیت تاکسیرانانی که در این کلاس‌های آموزشی شرکت نکنند، تمدید نخواهد شد.

وی در بخش پایانی سخنان خود یادآور شد: برگزاری این دوره‌های آموزشی در سال جدید یعنی سال ۱۴۰۳ هم به طور متناوب تا پایان سال ادامه خواهد یافت.‌

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری