کد خبر:9527
پ

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی قم: افزایش ۲۷ درصدی مسافران ناوگان اتوبوس‌رانی در قم/ رشد ۳۶ درصدی تعداد اتوبوس‌ها برای سرویس‌دهی

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم با تأکید بر اینکه در ۱۰ روز نخست مهرماه تعداد مسافرین استفاده‌کننده از اتوبوس درون‌شهری ۲۷ درصد افزایش داشته است، گفت: همچنین تعداد ناوگان این سازمان جهت رفاه حال همشهریان نیز از اول مهر۳۶ درصد اضافه‌شده است. علی نیک با اشاره به خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی شهری همزمان با بازگشایی مدارس […]

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم با تأکید بر اینکه در ۱۰ روز نخست مهرماه تعداد مسافرین استفاده‌کننده از اتوبوس درون‌شهری ۲۷ درصد افزایش داشته است، گفت: همچنین تعداد ناوگان این سازمان جهت رفاه حال همشهریان نیز از اول مهر۳۶ درصد اضافه‌شده است.

علی نیک با اشاره به خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی شهری همزمان با بازگشایی مدارس اظهار داشت: پیش از آغاز مهرماه، کارگروهی جهت بازرسی و نظارت ویژه ‌بر ناوگان در آغاز سال تحصیلی جدید تشکیل شد.

وی با بیان اینکه اقدامات و برنامه‌ریزی فرهنگی و آراستگی ظاهری بهتر ناوگان هم‌زمان با اول مهر اجرایی شد، ابراز کرد: اقدامات سرویس دوره‌ای و معاینات فنی ناوگان و تعویض بنرها و نظافت و بهسازی ایستگاه‌های اتوبوس نیز همزمان با بازگشایی مدارس انجام گرفت.

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم ادامه داد: جهت ارائه خدمت بهتر کاهش سرفاصله خطوط در ساعات پیک صبح ظهر و عصر نیز صورت گرفت تا بتوانیم سرویس‌دهی بهتری به شهروندان، دانش آموزان، طلاب، دانشجویان و… داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه در ۱۰ روز نخست مهرماه تعداد مسافرین استفاده‌کننده از اتوبوس درون‌شهری ۲۷ درصد افزایش داشته است، گفت: همچنین تعداد ناوگان این سازمان جهت رفاه حال همشهریان نیز از اول مهر۳۶ درصد اضافه‌شده است.

نیک خاطرنشان کرد: سازمان اتوبوس‌رانی پیشرو در ارائه خدمت شایسته حمل‌ونقل عمومی شهر بوده و در تلاش است که بتواند بهترین خدمات را به شهروندان ارائه کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری