کد خبر:10143
پ

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بروجرد: سالروز تولد آیت‌الله بروجردی به عنوان روز بروجرد نامگذاری شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی وورزشی بروجرد گفت: تلاش داریم روز سوم فروردین که سالروز تولد آیت‌الله بروجردی است را به عنوان روز بروجرد نامگذاری کنیم. محمد علاپور مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی بروجرد اظهار کرد: تلاش داریم روز سوم فروردین که سالروز تولد آیت‌الله بروجردی است را به عنوان روز بروجرد نامگذاری و فعالیت‌های تجمعی […]

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی وورزشی بروجرد گفت: تلاش داریم روز سوم فروردین که سالروز تولد آیت‌الله بروجردی است را به عنوان روز بروجرد نامگذاری کنیم.

محمد علاپور مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی بروجرد اظهار کرد: تلاش داریم روز سوم فروردین که سالروز تولد آیت‌الله بروجردی است را به عنوان روز بروجرد نامگذاری و فعالیت‌های تجمعی و مناسبی را به شکل محلی، استانی و ملی برگزار کنیم.

وی با اشاره به تشکیل یک ساله سازمان فرهنگی شهرداری بروجرد افزود: یکی از مهم‌ترین طرح‌های مدیریت شهری، اجرای طرح‌های مختلفی در زمینه فرهنگ‌سازی و آموزش‌های شهروندی و مشکلات محلات و… است که در این رابطه با همکاری با نهادهای فرهنگی و اجتماعی مانند مساجد تلاش داریم درجهت حل این مسائل و تبدیل شدن محلات به مراکز مولد فرهنگی تأثیرگذار باشیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی بروجرد از تلاش درجهت توسعه فرهنگ شهروندی در بروجرد خبر داد و خاطرنشان کرد: توسعه فعالیت‌های مرتبط به آموزش فرهنگ شهروندی در این شهر در دستور کار قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری