کد خبر:7801
پ

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: قرارداد خرید ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس منعقد شد

قرارداد خرید یک هزار دستگاه اتوبوس با حضور معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی و نمایندگان یک شرکت خودروساز داخلی منعقد شد. به گزارش افتختر میهن به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مهدی علیزاده با اشاره به اینکه در راستای توسعه ناوگان اتوبوسرانی هم در حوزه نوسازی و هم در […]

قرارداد خرید یک هزار دستگاه اتوبوس با حضور معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی و نمایندگان یک شرکت خودروساز داخلی منعقد شد.

به گزارش افتختر میهن به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مهدی علیزاده با اشاره به اینکه در راستای توسعه ناوگان اتوبوسرانی هم در حوزه نوسازی و هم در حوزه بازسازی و اورهال به صورت هم‌زمان اقدام می‌کنیم، اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته امروز قرارداد خرید یک هزار دستگاه اتوبوس با یک شرکت خودروساز داخلی امضا شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه این اتوبوس‌ها از نوع تک‌کابین هستند، افزود: طبق توافق صورت گرفته این اتوبوس‌ها به صورت تدریجی از شهریورماه سال جاری تحویل و به ناوگان اضافه می‌شوند.

علیزاده با بیان اینکه برای رسیدن به وضعیت مطلوب در امر خدمات‌رسانی به شهروندان به صورت شبانه‌روزی و جهادی تلاش خواهیم کرد، گفت: امیدواریم با این اقدامات بتوانیم نیاز شهروندان در حوزه اتوبوسرانی را رفع کنیم.

در مرحله جدید نوسازی اتوبوسرانی تهران دو هفته پیش ۴۰ دستگاه اتوبوس به این ناوگان اضافه شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری