کد خبر:11197
پ

مدیرکل میراث‌فرهنگی مازندران: ۴۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی در گردشگری استان افزوده می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران گفت: با بهره‌برداری از پروژه‌های دهه‌‎فجر، ۴۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی در گردشگری استان مازندران افزوده می‎شود. حسین ایزدی پنجشنبه دوازدهم بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲۴ پروژه گردشگری در قالب تأسیسات مختلف خدمت‌رسانی در حوزه گردشگری در سراسر استان با حجم سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۵۱۸ میلیارد […]

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران گفت: با بهره‌برداری از پروژه‌های دهه‌‎فجر، ۴۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی در گردشگری استان مازندران افزوده می‎شود.

حسین ایزدی پنجشنبه دوازدهم بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲۴ پروژه گردشگری در قالب تأسیسات مختلف خدمت‌رسانی در حوزه گردشگری در سراسر استان با حجم سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۵۱۸ میلیارد ریال با ایجاد ۶۴ فرصت شغلی جدید در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران افزود: این پروژه‌ها شامل دو هتل آپارتمان در شهرستان چالوس، ۱۳ اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان‌های گلوگاه بهشهر، ساری، سوادکوه شمالی، قائم‌شهر، آمل و کلاردشت، چهار دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در گلوگاه، ساری، بابل و رامسر، چهار فروشگاه صنایع‌دستی در ساری و بابلسر و همچنین یک کارگاه سفال و سرامیک در شهرستان آمل است.

ایزدی با اشاره به افزایش ۴۰۰ تخت به ظرفیت اقامتی استان با افتتاح این پروژه‌ها تصریح کرد: امیدواریم با افزایش فضای رسمی و تعریف شده اقامتی در استان و همچنین ارتقای سطح خدمات این تأسیسات گردشگری شاهد کاهش قابل ملاحظه استفاده گردشگران از واحدهای غیرمجاز گردشگری باشیم.

وی از آمادگی استان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی خبر داد و گفت: برنامه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر مطابق با ایام ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری