کد خبر:10860
پ

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری همدان: رویداد «من شهردار هستم» در همدان برگزار می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری همدان با تاکید بر مشارکت شهروندان در این رویداد «من شهردار هستم» گفت: شهرداری همدان برای برترین پاسخ دهندگان، ۱۰ جایزه پنج میلیون تومانی و ۵۰ جایزه یک میلیون تومانی در نظر گرفته است. مجتبی حمزه‌رستگار امروز چهارشنبه بیست‌وهفتم دی‌ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری همدان در راستای تدوین […]

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری همدان با تاکید بر مشارکت شهروندان در این رویداد «من شهردار هستم» گفت: شهرداری همدان برای برترین پاسخ دهندگان، ۱۰ جایزه پنج میلیون تومانی و ۵۰ جایزه یک میلیون تومانی در نظر گرفته است.

مجتبی حمزه‌رستگار امروز چهارشنبه بیست‌وهفتم دی‌ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری همدان در راستای تدوین برنامه راهبردی- عملیاتی شهر و شهرداری، در نظر دارد رویداد «من شهردار هستم» را برگزار کند تا نظر شهروندان را پیرامون مهم‌ترین مسائل شهری جویا و آن را مبنای برنامه‌ریزی بعدی قرار دهد.

وی افزود: فاز نخست رویداد «من شهردار هستم» مبتنی بر تشخیص نظام مسائل شهری همدان است، بنابراین شهروندان با دقت بیشتر به سوالات پرسشنامه پاسخ دهند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری همدان با تاکید بر مشارکت شهروندان در این رویداد «من شهردار هستم» تصریح کرد: شهرداری همدان برای برترین پاسخ دهندگان، ۱۰ جایزه پنج میلیون تومانی و ۵۰ جایزه یک میلیون تومانی در نظر گرفته است، ضمناً لینک پرسشنامه این رویداد https://2040.hamedan.ir تعریف شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری