کد خبر:9505
پ

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی: ۳۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها اجرایی شد

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه ۳۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها از ابتدای اجرای طرح تاکنون وارد فاز اجرایی شده است از تحویل ۱۶۰ هزار واحد از این تعداد به مردم خبر داد. به گزارش افتخار میهن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مجید جودی معاون مسکن روستایی بنیاد […]

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه ۳۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها از ابتدای اجرای طرح تاکنون وارد فاز اجرایی شده است از تحویل ۱۶۰ هزار واحد از این تعداد به مردم خبر داد.

به گزارش افتخار میهن به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مجید جودی معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، روند ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن را در روستاها مثبت اعلام کرد و گفت: هم‌اکنون ۳۱۰ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در روستاها وارد فاز عملیات اجرایی شده است.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: تاکنون بیش از ۱۶۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها تکمیل و تحویل متقاضیان شده است و ۱۵۰ هزار واحد نیز در دست ساخت است.

جودی توضیح داد: از سهمیه ۲۰۰ هزار واحدی سال ۱۴۰۱، هم اینک ۱۸۰ هزار واحد عقد قرارداد شده و ۲۰ هزار واحد نیز در مرحله جذب و عقد قرارداد بانکی است.

شایان ذکر است بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تعهد کرده است تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن را در شهرها و روستاها عملیاتی و اجرایی کند. 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری