کد خبر:2260
پ

معاون شهردار اهواز : طرح باز زنده‌سازی حاشیه کارون اجرا می‌شود

معاون خدمات شهری شهردار اهواز گفت: حاشیه کارون در قالب یک طرح با بودجه‌ای به میزان ۷۰ میلیارد تومان باززنده‌سازی می‌شود. علی‌اصغر اسدالهی اظهار کرد: کارون به عنوان مهمترین عنصر هویتی و ظرفیت اهواز دارای جایگاه ویژه‌ای است که برای استفاده هر چه بهتر از ظرفیت آن طرح و بودجه‌ای جداگانه در سال ۱۴۰۱ در […]

معاون خدمات شهری شهردار اهواز گفت: حاشیه کارون در قالب یک طرح با بودجه‌ای به میزان ۷۰ میلیارد تومان باززنده‌سازی می‌شود.

علی‌اصغر اسدالهی اظهار کرد: کارون به عنوان مهمترین عنصر هویتی و ظرفیت اهواز دارای جایگاه ویژه‌ای است که برای استفاده هر چه بهتر از ظرفیت آن طرح و بودجه‌ای جداگانه در سال ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده است.

وی افزود: طرح باززنده‌سازی حاشیه کارون تدوین شده و در سال جاری بودجه‌ای به میزان ۷۰ میلیارد تومان برای آن تخصیص یافته است.

معاون خدمات شهری شهردار اهواز تصریح کرد: با پیشنهاد شهرداری و موافقت شورای اسلامی شهر اهواز مقرر شد مدیر جداگانه‌ای برای طرح باززنده‌سازی حاشیه کارون تعریف شود و در قالب یک پروژه مجزا ادامه پیدا کند.

وی اضافه کرد: کارون به عنوان میراث مهم و هویت اهواز مورد توجه مدیریت شهری قرار دارد، لذا برنامه‌ریزی لازم در این خصوص صورت گرفته است و شهردار اهواز در مراسمی از پروژه و جزئیات آن رونمایی خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری