کد خبر:2212
پ

معاون شهردار: برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ بازنگری می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان با بیان اینکه در راستای بازنگری برنامه‌های شهری، برنامه راهبردی «اصفهان ۱۴۰۵» در شورای راهبردی در حال بررسی و بازنگری است، گفت: بازنگری این برنامه راهبردی با استفاده از اسناد بالادستی مانند بیانیه گام دوم انقلاب و جهاد تبیین انجام خواهد شد. سعید ابراهیمی اظهار کرد: کلان‌شهر […]

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان با بیان اینکه در راستای بازنگری برنامه‌های شهری، برنامه راهبردی «اصفهان ۱۴۰۵» در شورای راهبردی در حال بررسی و بازنگری است، گفت: بازنگری این برنامه راهبردی با استفاده از اسناد بالادستی مانند بیانیه گام دوم انقلاب و جهاد تبیین انجام خواهد شد.

سعید ابراهیمی اظهار کرد: کلان‌شهر اصفهان به‌عنوان شهری پیشتاز در زمینه برنامه‌ریزی نظام‌مند که تاکنون برنامه‌های دوره‌ای متعددی را تدوین و اجرا کرده است، در هر دوره مدیریت شهری متناسب با ساختار و سیاست و گستردگی موضوعات و اولویت‌های شهری، برنامه‌ها متحول و بازنگری شده است که در این دوره نیز با توجه به مطالبات مردمی و نیازهای شهر این برنامه‌ها بازنگری و اجرا خواهند شد.

وی اضافه کرد: در راستای بازنگری برنامه‌های شهری، برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ در شورای راهبردی، با حضور نمایندگان شورای اسلامی شهر، معاونان شهردار، مدیران شهری، خبرگان شهرداری و نخبگان دانشگاهی در حال بررسی و بازنگری است تا بهترین خدمات به شهروندان اصفهانی ارائه شود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان گفت: بازنگری برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ با انجام مصاحبه‌های نیمه ساختار یافته، تشکیل گروه‌های متمرکز و با استفاده از اسناد پشتیبان بالادستی مانند الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی، برنامه ششم توسعه، بیانیه گام دوم انقلاب، جهاد تبیین، قانون شهرداری‌ها و سایر اسناد بالادستی انجام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری