کد خبر:11540
پ

معاون شهردار شیراز: کنارگذرهای رودخانه خشک تا اطلاع ثانوی مسدود است

معاون شهردار و جانشین ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز گفت: کنارگذرهای رودخانه خشک به دلیل بارندگی و افزایش حجم سیلاب به‌منظور حفظ ایمنی شهروندان تا اطلاع ثانوی مسدود است. روح‌الله خوشبخت در راستای بارش رحمت الهی که از روز گذشته آغازشده است، اظهار کرد: نیروهای شهرداری شیراز در آماده‌باش کامل به سر برده و آماده […]

معاون شهردار و جانشین ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز گفت: کنارگذرهای رودخانه خشک به دلیل بارندگی و افزایش حجم سیلاب به‌منظور حفظ ایمنی شهروندان تا اطلاع ثانوی مسدود است.

روح‌الله خوشبخت در راستای بارش رحمت الهی که از روز گذشته آغازشده است، اظهار کرد: نیروهای شهرداری شیراز در آماده‌باش کامل به سر برده و آماده خدمات‌رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی هستند.

وی با اشاره به وضعیت جغرافیایی رودخانه خشک و نقاط عمیق و سطحی آن، افزود: نقاط حادثه‌خیز در حال رصد بوده و کنارگذرهای رودخانه نیز تحت کنترل و مسدود هستند.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز با تصریح بر انسداد کنارگذرها به دلیل بارندگی و حفظ ایمنی شهروندان، تاکید کرد: شهروندان هرگونه مشکلی را به سامانه‌های مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ و ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اطلاع داده تا ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز در کمترین زمان ممکن برای رفع آن مشکل اقدام کنند.

خوشبخت با توجه به اعلام اخیر سامانه هواشناسی فارس مبنی بر میزان ۷۳٫۱ و ۵۸٫۳ میلی‌لیتر بارش اخیر در ایستگاه‌های شیراز و شهرک گلستان آمادگی شهرداری این کلان‌شهر را برای ارائه خدمات به شهروندان اعلام و تصریح کرد: شهروندان باید دستورالعمل‌های ستاد مدیریت بحران را جدی گرفته و تا بازگشت شرایط جوی پایدار به هشدارها توجه و با مسئولان همکاری کنند.

وی اضافه کرد: معاونان خدمات شهری مناطق یازده‌گانه، ناظران و نیروهای سازمان مدیریت پسماند در مناطق یازده‌گانه شهرداری شیراز با همراهی امکانات و تجهیزات شهرداری شامل انواع ماشین‌آلات امدادی، خودروهای سبک و سنگین، پمپ‌ها، مکنده‌ها و ژنراتورها کاملاً بازبینی‌شده و در نقاط مختلف شهر تقسیم شده‌اند.

معاون شهردار و جانشین ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مجموعه ستاد خدمات سفر شهرداری این کلان‌شهر برای ایمنی مسافران نوروزی، اظهار کرد: بی‌تردید همکاری مسافران برای اسکان در محل‌های مجاز امکان ایجاد ایمنی هر چه بیشتر را فراهم خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری