کد خبر:3504
پ

معاون شهردار: ۲۰۰ اتوبوس فرسوده در اصفهان بازسازی می‌شود

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار اصفهان از بازسازی و بهره‌برداری از ۲۰۰ دستگاه اتوبوس فرسوده به عنوان یکی از پروژه‌های شاخص این معاونت خبر داد. حسین حق‌شناس با بیان اینکه بازسازی و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی یکی از برنامه‌های مهم و در دست اقدام معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان است، گفت: در این راستا بازسازی […]

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار اصفهان از بازسازی و بهره‌برداری از ۲۰۰ دستگاه اتوبوس فرسوده به عنوان یکی از پروژه‌های شاخص این معاونت خبر داد.

حسین حق‌شناس با بیان اینکه بازسازی و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی یکی از برنامه‌های مهم و در دست اقدام معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان است، گفت: در این راستا بازسازی و بهره‌برداری از ۲۰۰ دستگاه اتوبوس فرسوده را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی افزود: بازسازی و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهرداری با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان از سوی شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان طی دو سال انجام می‌شود و در سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری خواهد رسید.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار اصفهان خرید ۱۷۳ دستگاه اتوبوس جدید توسط شرکت خودروساز را از دیگر پروژه‌های شرکت واحد اتوبوسرانی برشمرد و تصریح کرد: خرید این اتوبوس‌ها با مشارکت دولت بوده است و ۲۰ درصد هزینه آن را شهرداری پرداخت می‌کند.

وی تاکید کرد: هر دستگاه اتوبوس سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت دارد که برای خرید آن، ۲۰ درصد مبلغ از سوی شهرداری اصفهان پرداخت می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری