کد خبر:9549
پ

معاون فرهنگی شهرداری اصفهان: پارک ویژه کودکان اوتیسم در اصفهان راه‌اندازی می‌شود

معاون فرهنگی شهردار اصفهان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، پارک ویژه کودکان اوتیسم در منطقه هفت راه‌اندازی می‌شود. به گزارش افتخار میهن به نقل از ایمنا، کمال حیدری امروز یکشنبه شانزدهم مهرماه در صدوچهارمین جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در منطقه هفت، پارک ویژه کودکان اوتیسم راه‌اندازی می‌شود، همچنین به‌دنبال ایجاد […]

معاون فرهنگی شهردار اصفهان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، پارک ویژه کودکان اوتیسم در منطقه هفت راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش افتخار میهن به نقل از ایمنا، کمال حیدری امروز یکشنبه شانزدهم مهرماه در صدوچهارمین جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در منطقه هفت، پارک ویژه کودکان اوتیسم راه‌اندازی می‌شود، همچنین به‌دنبال ایجاد پارک مخصوص معلولان در نقاط مختلف شهر نیز هستیم.

وی افزود: دو مرکز را برای برگزاری نشست سمن‌ها و خیریه‌ها اختصاص دادیم تا بتوانند از این فضاها بهره‌مند شوند، در ادامه نیز شهر رویاها، باغ گل‌ها و باغ پرندگان را نیز با حداکثر تخفیف در اختیار خیریه‌ها و مؤسسات خواهیم گذاشت.

معاون فرهنگی شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: در راستای پیشگیری از بیماری‌ها با مرکز بهداشت استان نیز تفاهم‌نامه‌ای را منعقد کردیم تا در این راستا غربالگری توسعه پیدا کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری