کد خبر:2209
پ

موزه‌های تشریفات و بلدیه در شهرداری یزد راه‌اندازی می‌شود

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری یزد از راه‌اندازی موزه‌های تشریفات و بلدیه در مجموعه شهرداری شهر میراث جهانی یزد خبر داد. حامد سلطانی در همایش روابط‌عمومی شهرداری یزد با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار کرد: به دلیل سختی بالای کار روابط‌عمومی‌ها و همچنین سرفصلی از همنشینی تعهد با تخصص توأم با علم […]

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری یزد از راه‌اندازی موزه‌های تشریفات و بلدیه در مجموعه شهرداری شهر میراث جهانی یزد خبر داد.

حامد سلطانی در همایش روابط‌عمومی شهرداری یزد با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار کرد: به دلیل سختی بالای کار روابط‌عمومی‌ها و همچنین سرفصلی از همنشینی تعهد با تخصص توأم با علم و هنری که در این حوزه وجود دارد، روابط‌عمومی را به عنوان هنر هشتم می‌شناسند.

وی تصریح کرد: مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری در ابتدای فعالیت خود تکمیل منابع انسانی در دستور کار قرار گرفت و در این راستا مهندس محی‌الدینی شهردار شهر میراث جهانی یزد، معاونین، رؤسای سازمان‌ها و مدیران مناطق شهرداری حمایت و همراهی ویژه‌ای در این حوزه در دستور کار قرار گرفت.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری یزد یکپارچه سازی روابط‌عمومی‌های مناطق، سازمان‌ها و بخش‌های مختلف شهرداری را یکی از اقدامات مهم صورت گرفته در این راستا دانست و خاطرنشان کرد: روابط‌عمومی شهرداری یزد با حجم نیرو و فعالیتی که انجام می‌دهد یکی از بزرگترین حوزه‌های روابط‌عمومی ادارات استان یزد را تشکیل داده و تلاش بر این بوده که کیفیت فعالیت‌های روابط‌عمومی در بالاترین سطح ممکن انجام شود.

سلطانی ادامه داد: با توجه به اینکه نوع فعالیت شهرداری در سازمان‌ها و مناطق مختلف کاملاً با یکدیگر متفاوت است، یکی از حساسیت‌های مهم موجود در ارتباط با فعالیت روابط‌عمومی در این سازمان‌ها، ضرورت توانمندی مدیر مربوطه در سازمان‌ها یا منطقه‌های مختلف متناسب با حیطه فعالیت و وظایف آن بخش است.

وی ادامه داد: در گام بعدی با حمایت شهرداری یزد و در اقدامی کم نظیر در سطح کشور، مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری یزد در ساختمانی مستقل مستقر شد و با توجه به ضرورت نزدیکی این واحد به شهرداری مرکز و حفظ ارتباط لحظه‌ای با مجموعه، ساختمان بهسازی شده نزدیک به شهرداری در اختیار این مدیریت قرار گرفت و تمام بخش‌های روابط‌عمومی به صورت کامل در آن مستقر شدند.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شهر میراث جهانی یزد از ایجاد تغییر در چارت این مدیریت خبر داد و گفت: چارت اصلاحی به عنوان پیشنهاد ارائه شده و در حال پیگیری هستیم که به تصویب رسیده و زمینه بهبود کمی و کیفیت هرچه بیشتر فعالیت‌های روابط‌عمومی در شهرداری شهر میراث جهانی فراهم شود.

سلطانی با بیان اینکه بسیاری از شهروندان روابط‌عمومی را صرفاً در اطلاع‌رسانی می‌دانند، افزود: اطلاع‌رسانی تنها بخشی از فعالیت‌های این واحد را تشکیل می‌دهد و شرح وظایف کلی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بسیار گسترده‌تر است.

وی با اشاره به راه‌اندازی اداره موزه در روابط‌عمومی شهرداری یزد، تصریح کرد: موزه تشریفات و بین‌الملل و همچنین موزه بلدیه دو اقدام بسیار بزرگی است که در این اداره در حال انجام است و تا چند ماه آینده شاهد راه‌اندازی آن هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری