کد خبر:11806
پ

نخستین جشنواره عکس «خاوران» در تبریز برگزار می‌شود

نخستین جشنواره عکس خاوران با هدف معرفی زیبایی‌ها، ظرفیت‌های طبیعی و اقلیمی و توانمندی‌های شهرسازی، عمرانی، اجرایی و فرهنگی در تبریز برگزار می شود. هادی بدری شهردار منطقه ۹ تبریز با اشاره به تأثیرگذاری‌های هنر عکاسی در بیان پیام‌های ویژه به مخاطب، اظهار کرد: با احاطه و آشنایی به ظرافت‌ها و تکنیک‌های هنر عکاسی در […]

نخستین جشنواره عکس خاوران با هدف معرفی زیبایی‌ها، ظرفیت‌های طبیعی و اقلیمی و توانمندی‌های شهرسازی، عمرانی، اجرایی و فرهنگی در تبریز برگزار می شود.

هادی بدری شهردار منطقه ۹ تبریز با اشاره به تأثیرگذاری‌های هنر عکاسی در بیان پیام‌های ویژه به مخاطب، اظهار کرد: با احاطه و آشنایی به ظرافت‌ها و تکنیک‌های هنر عکاسی در نمایش و بیان بصری و انتقال مفاهیم خاص به مخاطب، درصدد برگزاری نخستین جشنواره عکس خاوران در اردیبهشت ماه سال جاری هستیم.

وی افزود: به تبع اجرایی شدن برنامه‌های فرهنگی سال ۱۴۰۳ در قالب تقویم ۵۲ هفته‌ای سازمان فرهنگی و هنری شهرداری کلان‌شهر تبریز و تعامل سازنده با نهادها و سازمان‌های مختلف و ذی‌ربط، شهرداری منطقه ۹ با دعوت از مراجع فرهنگی و هنری استان و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم، هماهنگی‌های لازم را برای برگزاری شایسته و استاندارد این جشنواره معمول داشته است.

بدری با اشاره به اینکه بهره‌مندی از ظرفیت‌های هنرمندان سطح ملی و استانی مدنظر برگزارکنندگان این جشنواره است، خاطرنشان کرد: از شهروندان و هنرمندان علاقه‌مند به هنر عکاسی دعوت می‌کنیم تا با شرکت در این جشنواره، به معرفی و بیان زیبایی‌ها و توانمندی‌های خاص شهرک خاوران از جمله ظرفیت‌های طبیعی و اقلیمی و قابلیت‌ها و توانمندی‌های شهرسازی، عمرانی، اجرایی و فرهنگی این منطقه بپردازند.

وی گفت: به زودی فراخوان اطلاع‌رسانی درباره نحوه برگزاری این جشنواره و دعوت به شرکت در این رویداد هنری منتشر می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری