کد خبر:7865
پ

نمایشگاه عکس جاذبه‌های شیراز در سئول کره جنوبی و پچ مجارستان برگزار می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز از برگزاری نمایشگاه عکس جاذبه‌های مذهبی، تاریخی و فرهنگی به‌مناسبت “هفته شیراز” و به همت این اداره کل در سئول کره جنوبی و پچ مجارستان خبر داد. رضا جاویدی با اشاره‌ به در پیش بودن هفته شیراز اظهار کرد: نمایشگاه عکس جاذبه‌های مذهبی، تاریخی و فرهنگی شیراز به […]

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز از برگزاری نمایشگاه عکس جاذبه‌های مذهبی، تاریخی و فرهنگی به‌مناسبت “هفته شیراز” و به همت این اداره کل در سئول کره جنوبی و پچ مجارستان خبر داد.

رضا جاویدی با اشاره‌ به در پیش بودن هفته شیراز اظهار کرد: نمایشگاه عکس جاذبه‌های مذهبی، تاریخی و فرهنگی شیراز به همت اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری این کلان شهر، در سئول کره جنوبی برگزار می‌شود.

به گفته مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز؛ این نمایشگاه که با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول و میزبانی دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک برپا می‌شود، از ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت پذیرای دانشجویان و سایر بازدیدکنندگان علاقه‌مند خواهد بود.

او با بیان اینکه این دانشگاه زادگاه آموزش زبان‌های خارجی در کره محسوب می‌شود، اضافه کرد: اکنون بیش از ۴۵ زبان خارجی در این دانشگاه تدریس می‌شود و بیش از ۱۷هزار دانشجو دارد.

جاویدی بیان کرد: مطالعات علوم انسانی، حقوق، علوم اجتماعی، تجارت، علوم پزشکی، علوم طبیعی و علوم مهندسی از جمله دیگر رشته‌های تحصیلی این دانشگاه است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز عنوان کرد: در این نمایشگاه عکس‌هایی از جاذبه‌های شهر شیراز نظیر حرم مطهر شاهچراغ(ع)، مسجد نصیرالملک، آرامگاه حافظ و سعدی و ارگ کریم‌خان اکران خواهد شد.

او اظهار کرد: اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز با هدف معرفی جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و مذهبی نمایشگاه دیگری به‌ مناسبت هفته شیراز در پچ مجارستان برگزار می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری