کد خبر:7702
پ

نماینده شوراهای اسلامی شهرستان کیار در شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری: شوراهای اسلامی باید زمینه‌ جذب سرمایه‌گذار را فراهم کنند

نماینده شوراهای اسلامی شهرستان کیار در شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: شوراهای اسلامی باید در راستای توسعه شهر، زمینه‌ جذب سرمایه‌گذار را فراهم، از ساخت‌وسازهای بدون اساس جلوگیری و یک گذر فرهنگی در شهر تعریف کنند. بهمن میری امروز سه‌شنبه بیست‌ونهم فروردین‌ماه در جلسه شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به کم‌توجهی مسئولان شهرستانی به شوراهای اسلامی […]

نماینده شوراهای اسلامی شهرستان کیار در شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: شوراهای اسلامی باید در راستای توسعه شهر، زمینه‌ جذب سرمایه‌گذار را فراهم، از ساخت‌وسازهای بدون اساس جلوگیری و یک گذر فرهنگی در شهر تعریف کنند.

بهمن میری امروز سه‌شنبه بیست‌ونهم فروردین‌ماه در جلسه شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به کم‌توجهی مسئولان شهرستانی به شوراهای اسلامی سطح شهرستان اظهار کرد: شوراهای اسلامی پیگیر مطالبات مردمی هستند و برای رفع خلأهای موجود در منطقه گاهی مطالبات را به‌صورت استانی پیگیری می‌کنند.

وی افزود: در این راستا انتظار می‌رود مجمع نمایندگان چهارمحال‌وبختیاری پیگیری‌های لازم را در سطح ملی انجام دهد تا بتوان طرح‌های شهری و روستایی بیشتری در استان اجرایی و عملیاتی کرد.

نماینده شوراهای اسلامی شهرستان کیار در شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات در تصمیم‌گیری‌های جلسات شورا اظهار کرد: شوراهای اسلامی بر مبنای پیشرفت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و نیازهای هر منطقه شکل گرفته است و مصوبات آن‌ها در محدوده مناطق خود اجرا می‌شود، لذا باید کاربردی و اجرایی و بر مبنای رعایت دقیق قانون و مقررات تصویب شود.

وی با بیان اینکه بعضی از روستاهای شهرستان کیار جمعیت قابل توجهی دارد، تصریح کرد: به‌منظور بهره‌مندی جوانان و ایجاد شادابی و نشاط در روستاها، درخواست احداث سالن ورزشی در روستاهای با جمعیت بالا در شهرستان کیار باید جزو اولویت‌ها باشد تا از مهاجرت اهالی روستا جلوگیری شود.

میری با اشاره به لزوم سلیقه‌ای عمل نکردن در شوراهای اسلامی تاکید کرد: شوراهای اسلامی باید در راستای توسعه شهر، زمینه‌های جذب سرمایه‌گذار را فراهم، از ساخت‌وسازهای بدون اساس جلوگیری و یک گذر فرهنگی در شهر تعریف کنند.

نماینده شوراهای اسلامی شهرستان کیار در شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری ادامه داد: تمام تلاش شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری داشتن فعالیتی مبتنی بر عقلانیت، آگاهی و همراهی با مدیران و به دور از سلایق سیاسی بوده است.


عبداله صفیان، نماینده شوراهای اسلامی شهرستان بروجن در شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری
 نیز در این جلسه با اشاره به گلایه‌مندی از تخصیص اعتبار جهت تکمیل پارک بانوان شهر بلداجی گفت: با پیگیری‌های متعدد مبلغ شش میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافت که متأسفانه اعتبار فوق دو قسمت شد و فقط سه میلیارد تومان به پارک نوپای بانوان شهر بلداجی اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: اصلاح طرح جامع شهر بروجن و افزودن کمربند جنوبی شهر در این طرح ضروری است.

نماینده شوراهای اسلامی شهرستان بروجن در شورای اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری تاکید کرد: اجرای عدالت در توزیع امکانات، تجهیزات و اعتبارات مختص شهرداری‌های مناطق مختلف چهارمحال‌وبختیاری و شهرستان بروجن باید مورد توجه مسئولان باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری