کد خبر:11371
پ

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری: انتخاب ۲۰بهمن به عنوان روز چهارمحال و بختیاری انتظار مردم بود

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان انتظار داشتند این روز که حرکت بختیاری ها از شهرستان بروجن و بعد منجر به بیعت با امام (ره) را در خود گنجانده بود روز برجسته‌ای باشد. حجت الاسلام محمدعلی نکونام امروز شنبه بیست و یکم بهمن در مراسم گرامیداشت روز چهارمحال و بختیاری اظهار […]

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: مردم استان انتظار داشتند این روز که حرکت بختیاری ها از شهرستان بروجن و بعد منجر به بیعت با امام (ره) را در خود گنجانده بود روز برجسته‌ای باشد.

حجت الاسلام محمدعلی نکونام امروز شنبه بیست و یکم بهمن در مراسم گرامیداشت روز چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: قریب به ده سال مسئولان استان پیگیر نامگذاری بیست بهمن به عنوان روز چهارمحال و بختیاری بوداند زمانی که شورای عالی فرهنگی این درخواست را رد کرد اعلام کردم این روز روز چهارمحال و بختیاری هست و خواهد بود.

وی افزود: مردم استان انتظار داشتند این روز که حرکت بختیاری‌ها از شهرستان بروجن و بعد منجر به بیعت با امام (ره) را در خود گنجانده بود روز برجسته‌ای باشد.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: این روز را باید فرصتی برای رشد و ارتقا استان و بکارگیری همه ظرفیت‌های دانست.

حجت الاسلام نکونام با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: در زمان طاغوت حتی به مردم اجازه مشارکت سیاسی داده نمی‌شد و حتی نماینده مردم را شاه که خود دست نشانده سفارت آمریکا بود انتخاب می‌کرد و بعد با یک انتخابات نمایشی به روی کار می‌آوردند.

وی عنوان کرد: انتخابات در جمهوری اسلامی یکی از سالم‌ترین انتخابات‌هاست.

حجت الاسلام محمدعلی نکونام خاطرنشان کرد: شخصیت‌های همچون آیت الله فلسفی و آقای مسعود در ایجاد این فضای انقلابی بسیار موئثر بود.

۲۰ بهمن، برگی زرین در تاریخ است

استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این مراسم اظهار کرد: ۲۰ بهمن حقیقتاً برگی زرین در تاریخ است که نشان دهنده بصیرت مردم این استان است مردمی که در مقاطع حساس انقلاب افتخار آفرینی کردند.
غلامعلی حیدری با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن ادامه داد: حضور مردم دلگرمی برای مدافعان انقلاب و یاس و ناامیدی برای دشمنان در سراسر جهان است.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: امروز استان چهارمحال و بختیاری در مدار توسعه قرار گرفته و اتفاقات خوبی افتاده است‌.

حیدری با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: عزت و استقلال یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که اگر همه دستاوردها را در نظر نگیریم این خود یک دستاورد بزرگ است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری