کد خبر:11263
پ

هیئت‌های تجاری ترکیه برای حضور در بجنورد ترغیب می‌شوند

سرکنسول ترکیه در مشهد با اشاره به ظرفیت‌های بجنورد گفت: هیئت‌های تجاری ترکیه را برای حضور در خراسان شمالی ترغیب و تشویق می‌کنیم. سینان جم باش امروز یک شنبه پانزدهم بهمن در دیدار با استاندار خراسان شمالی، اظهار کرد: یکی از مشترکات ترکیه و ایران مهمان‌نوازی است. وی افزود: رویدادها و پتانسیل‌های خراسان شمالی را بررسی کردیم، […]

سرکنسول ترکیه در مشهد با اشاره به ظرفیت‌های بجنورد گفت: هیئت‌های تجاری ترکیه را برای حضور در خراسان شمالی ترغیب و تشویق می‌کنیم.

سینان جم باش امروز یک شنبه پانزدهم بهمن در دیدار با استاندار خراسان شمالی، اظهار کرد: یکی از مشترکات ترکیه و ایران مهمان‌نوازی است.

وی افزود: رویدادها و پتانسیل‌های خراسان شمالی را بررسی کردیم، زیرا ظرفیت‌های اقتصادی این استان برای ما مهم است چراکه در سفر اخیر رئیس‌جمهور ایران به ترکیه هدف‌گذاری در حوزه اقتصادی تعیین شده است.

سرکنسول ترکیه در مشهد اضافه کرد: به لحاظ فرهنگی، بجنورد شهر مهمی به واسطه وجود صنایع دستی قوی تلقی می‌شود؛ بنابراین هیئت‌های تجاری و اقتصادی ترکیه را برای سفر به بجنورد تشویق و ترغیب خواهیم کرد.

سینان جم باش وجود آرمان‌های انسانی و فرهنگ مشترک را موجب تسهیل بسیاری از امور عنوان کرد.

وی بر همکاری در حوزه اجرای طرح‌های موسیقی، تأسیس دانشگاه، ایجاد نمایشگاه بین المللی در راستای همکاری سیستماتیک تر، توریسم سلامت و بهداشت تاکید کرد و گفت: می‌توانیم همکاری‌های بیشتری داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری