کد خبر:9969
پ

واگذاری امور رفع سد معبر شهر گرگان به بخش خصوصی

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان از آغاز به کار پیمانکار سد معبر در سطح شهر گرگان خبر داد. احمد سالاری اظهار کرد: در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی، بهبود وضعیت سد معبر و عبور و مرور شهروندان در پیاده‌روها و خیابان‌ها، پس از انجام کار کارشناسی و با توجه به مصوبه […]

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان از آغاز به کار پیمانکار سد معبر در سطح شهر گرگان خبر داد.

احمد سالاری اظهار کرد: در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی، بهبود وضعیت سد معبر و عبور و مرور شهروندان در پیاده‌روها و خیابان‌ها، پس از انجام کار کارشناسی و با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر مبنی بر برون‌سپاری و واگذاری امور مربوط به رفع سد معبر، فعالیت پیمانکار به‌طور رسمی در سطح شهر گرگان آغاز شد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی و توجیهی طرح با حضور مسئولان مربوطه، افزود: بر اساس تبصره «۱» بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، سد معابر عمومی، اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز آن‌ها برای کسب و هر عنوان دیگری ممنوع و شهرداری مکلف است نسبت به رفع سد معبر اقدام کند.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان با اشاره به اینکه در اجرای این طرح ابتدا باید اطلاع‌رسانی و اخطار قانونی صورت گیرد، خاطرنشان کرد: دست‌اندرکاران طرح با هدف اجرای موفق این پروژه راهکارهای لازم را عملیاتی کنند تا ضمن انجام وظیفه قانونی، احترام و شخصیت شهروندی که دست‌فروش است نیز حفظ شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری