کد خبر:9175
پ

ورود نخستین دستگاه متروباس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی پایتخت

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از ورود نخستین دستگاه مترو باس به ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد. مهدی علیزاده در جلسه صبح امروز شنبه یکم مهرماه از ورود نخستین دستگاه اتوبوس مترو باس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی خبر داد و اظهار کرد: نخستین مترو باس همزمان با آغاز سال تحصیلی وارد خطوط شد و از امروز ۲۰۴۷ دستگاه […]

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از ورود نخستین دستگاه مترو باس به ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد.

مهدی علیزاده در جلسه صبح امروز شنبه یکم مهرماه از ورود نخستین دستگاه اتوبوس مترو باس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی خبر داد و اظهار کرد: نخستین مترو باس همزمان با آغاز سال تحصیلی وارد خطوط شد و از امروز ۲۰۴۷ دستگاه اتوبوس شاغل در خط داریم.

وی با اشاره به مترو باس ها، افزود: پس از پنج سال که از ورود چهار دستگاه مترو باس ۲۵ متری می‌گذرد؛ روز گذشته تست گرم یک دستگاه از این اتوبوس‌ها با موفقیت انجام و این اتوبوس وارد خط خاوران – آزادی شد و تا پایان مهر، سه دستگاه مترو باس دیگر هم وارد خطوط خواهد شد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران تصریح کرد: خدمت‌رسانی ویژه به مردم را در شش پهنه و در قالب شش سامانه خواهیم داشت و برای دانشگاه‌ها به ویژه دانشگاه علوم و تحقیقات خط ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم و باید بگویم که از امروز اتوبوس مدارس هم فعال می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری