کد خبر:1744
پ

وزیر کشور از برخی موقعیت‌های فرهنگی قزوین بازدید کرد

وزیر کشور و نماینده ویژه رئیس جمهور در جریان سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان قزوین با همراهی شهردار قزوین و جمعی از مسئولان، از برخی موقعیت‌های تاریخی و فرهنگی این شهر بازدید کرد. به گزارش افتخار میهن ؛ احمد وحیدی وزیر کشور و نماینده ویژه رئیس جمهور در جریان سفر رئیس جمهور […]

وزیر کشور و نماینده ویژه رئیس جمهور در جریان سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان قزوین با همراهی شهردار قزوین و جمعی از مسئولان، از برخی موقعیت‌های تاریخی و فرهنگی این شهر بازدید کرد.

به گزارش افتخار میهن ؛ احمد وحیدی وزیر کشور و نماینده ویژه رئیس جمهور در جریان سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان قزوین با همراهی مهدی صباغی شهردار قزوین و جمعی از مسئولان، از برخی موقعیت‌های تاریخی و فرهنگی این شهر بازدید کرد.

حضور در حرم مطهر امامزاده حسین(ع)، ادای احترام به مقام شامخ شهدا، دیدار صمیمانه با خانواده معزز شهدا و تجلیل از آنان بخشی از برنامه‌های وزیر کشور در شهر قزوین بود.

وحیدی همچنین در ادامه در سرای تاریخی سعدالسلطنه حضور یافت و از بخش‌های مختلف این بنا بازدید کرد.

بازدید از روستای الولک به عنوان روستای نمونه گردشگری و کارآفرینی بخش دیگری از برنامه‌های وزیر کشور در سفر به قزوین بود که با همراهی شهردار قزوین صورت گرفت.

شبنم شیرازی میگون ۱۴۰۱/۲/۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری