کد خبر:7160
پ

وزیر کشور بر لزوم فراهم سازی استراحتگاه در۳۰ کیلومتری ورودی‌ها و خروجی‌های شهرها تاکید کرد

وزیر کشور تاکید کرد: به مانند نوروز امسال، استانداران در ورودی‌ها وخروجی‌های شهر به مسافت ۳۰ کیلومتر امکان استراحت گاه برای رانندگان عزیز کشور فراهم سازند که این امر به تجربه، اثر موثری بر کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن دارد. به گزارش افتخار میهن به نقل از وزارت کشور، احمد وحیدی که اول […]

وزیر کشور تاکید کرد: به مانند نوروز امسال، استانداران در ورودی‌ها وخروجی‌های شهر به مسافت ۳۰ کیلومتر امکان استراحت گاه برای رانندگان عزیز کشور فراهم سازند که این امر به تجربه، اثر موثری بر کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن دارد.

به گزارش افتخار میهن به نقل از وزارت کشور، احمد وحیدی که اول اسفندماه در نشست استانداران سخن می گفت، با مهم شمردن حضور میدانی استانداران در مدیریت سفرهای نوروزی و کنترل ترافیک جاده ای گفت: بایستی روی کاهش تلفات و تصادفات برنامه ریزی جدی داشته باشیم.
وی با تاکید بر ضرورت حضور فعال و میدانی استانداران در مدیریت سفرهای نوروزی و کنترل ترافیک جاده ای گفت: استانداران درصد قابل توجهی را برای کاهش تصادفات و مرگ و میر جاده ای هدف گذاری کنند.
وحیدی در ادامه گفت: در جلسه امروز با استانداران که با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد موضوع تصادفات و حوادث جاده‌ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت متاسفانه به دلایل مختلف آمار تلفات جاده‌ای که داریم خوشایند و مورد قبول نیست و باید کاهش پیدا کند.
وی گفت: برای داشتن سفرهایی خوب، این موضوع در کمیسیون ایمنی وزارت راه و شهرسازی مورد بررسی قرار می‌گیرد و به تبع آن امروز جلسه مشترکی با استانداران برگزار شد تا علاوه بر مرور آمارها و توجه به آنها پیشنهادهای لازم ارائه و اقداماتی که در حوزه پلیس راهور و همچنین ایجاد آمادگی در نیروهای هلال احمر و اورژانس نیاز است، فراهم شود و تذکرات اساسی و توجهات لازم در این حوزه داده شد.
وی خاطر نشان کرد: کاهش تلفات جاده ای با هماهنگی دستگاهها و مردم عزیز کشور قابل تحقق است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری